Wianki nad Wisłą 2018: Warszawa - kiedy i kto wystąpi? [KONCERTY]

16.05.2018 12:01

Tradycyjnie Wianki nad Wisłą 2018 w Warszawie odbędą się w drugiej połowie czerwca. Jedna z najpopularniejszych imprez plenerowych w stolicy organizowana jest w celu uczczenia Nocy Świętojańskiej. Co roku wydarzenie to przyciąga tłumy warszawiaków, którzy bawią się przy utworach największych artystów. Kiedy Wianki nad Wisłą 2018, gdzie i kto wystąpi? Sprawdzamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Wianki nad Wisłą 2018: Warszawa - kiedy i kto wystąpi? [KONCERTY] fot. Daniel Gnap/EASTNEWS

Wianki nad Wisłą 2018: Warszawa - kiedy, gdzie i kto wystąpi podczas tegorocznej edycji? Przedstawiamy datę, artystów i program Wianków nad Wisłą 2018.

» Wianki 2018: Kraków, Wrocław - kto i kiedy wystąpi? [KONCERTY] «

» Parada Smoków w Krakowie 2018: kiedy i gdzie? [PROGRAM] «

Wianki nad Wisłą 2018: Warszawa - kiedy Noc Świętojańska w stolicy?

Wianki nad Wisłą 2018 w Warszawie to jedna z najpopularniejszych imprez plenerowych w stolicy. W tym roku odbędzie się już 23. edycja wydarzenia. Muzyczna impreza co roku przyciąga tłumy warszawiaków, którzy bawią się przy utworach największych artystów. Tradycyjnie Wianki nad Wisłą 2018 organizowane są w celu uczczenia Nocy Świętojańskiej.

Wielu miłośników podobnych wydarzeń zastanawia się, kiedy Wianki nad Wisłą 2018 odbędą się w stolicy. Impreza będzie mieć miejsce w sobotę, 23 czerwca na Podzamczu. Zabawa będzie trwała od południa do północy.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w Wiankach nad Wisłą 2018?

» Noc Świętojańska 2018 - kiedy wypada i jak obchodzi się Wianki?

Wianki nad Wisłą 2018: koncerty - kto wystąpi w Warszawie? [PROGRAM]

Organizatorzy Wianków nad Wisłą 2018 w Warszawie jak co roku przygotowali mnóstwo atrakcji. W sobotę, 23 czerwca odbędzie się wielki piknik rodzinny inspirowany słowiańską tradycją uroczystego świętowania Nocy Kupały, koncerty polskich i zagranicznych zespołów, a na zakończenie pokaz sztucznych ogni. 

Niestety nie został jeszcze udostępniony szczegółowy program Wianków nad Wisłą 2018. Jeśli tylko zostanie podanych więcej informacji, opublikujemy je w tym artykule. Z kolei line-up Wianków nad Wisłą 2018 w Warszawie przedstawia się następująco: W&W, Bajm, Dżem, Daria Zawiałow, Ten Typ Mes. Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

» Koncerty Chopinowskie w Łazienkach 2018: kiedy i o której godzinie? «

RadioZET.pl/JW

Oceń