Słuchaj
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Hubert Radzikowski
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wianki w Warszawie 2019 - kto wystąpi nad Wisłą, kiedy i gdzie? [PROGRAM]

19.06.2019 15:29

Kto wystąpi na Wiankach 2019 w Warszawie i kiedy się odbędą? Informacji na ten temat rokrocznie na przełomie maja i czerwca szuka wielu mieszkańców stolicy i nie tylko, którzy już nie mogą doczekać się tegorocznej edycji wydarzenia. Program Wianków 2019 w Warszawie i inne szczegóły na temat imprezy nad Wisłą można znaleźć poniżej.

Wianki w Warszawie 2019 - kto wystąpi nad Wisłą i kiedy? [PROGRAM] fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Wianki 2019 - Warszawa: PROGRAM. Kto wystąpi nad Wisłą? Kiedy odbędzie się tegoroczna edycja imprezy? Jacy artyści zagrają tym razem? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o Wiankach 2019 w Warszawie.

Lato 2019 - kiedy pierwszy dzień lata kalendarzowego i astronomicznego? [DATA]

Wianki - Warszawa 2019: kto wystąpi nad Wisłą? [PROGRAM]

Informacje na temat tego, kto wystąpi na Wiankach w Warszawie 2019, szczególnie interesują wszystkich miłośników corocznych czerwcowych imprez nad Wisłą. Mamy dobre wiadomości - artyści, którzy wystąpią podczas muzycznego wydarzenia, są już znani. Zagrają:

  • NERVO
  • Katarzyna Nosowska
  • Krzysztof Zalewski
  • Tulia
  • L.U.C.

Stołeczne Wianki nad Wisłą starają się łączyć tradycję i nowoczesność - nawiązują do prastarych obrzędów świętojańskich poświęconych żywiołom wody i ognia (które wedle dawnych wierzeń miały oczyszczającą moc), przedstawiając je w formie współczesnych happeningów. W programie pikniku dominuje rekreacja i rozrywka. Nie brakuje nawiązań do staropolskiej sztuki ludowej i tradycji kulinarnej. Impreza daje także możliwość promocji młodym kapelom muzycznym, a niezwykle istotną częścią wieczoru jest WIANKOWA GALA GWIAZD - koncert najlepszych zespołów muzycznych w danym sezonie - czytamy na fanpage'u Wianków na Facebooku.

Wianki nad Wisłą 2019 - Kraków: kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędą? [PROGRAM]

Przypomnijmy, że w tamtym roku podczas wydarzenia wystąpili m.in. zespół Bajm, Daria Zawiałow, Ten Typ Mes czy Dżem.

Kiedy Wianki w Warszawie 2019? [DATA]

Oficjalne informacje na temat tego, kiedy Wianki 2019 w Warszawie, zostały niedawno ogłoszone. Długo wyczekiwana impreza obędzie się w sobotę 22 czerwca przy Multimedialnym Parku Fontann. Start zaplanowany jest na godzinę 14:00.

Bilety na Wianki nie obowiązują - wystarczy jedynie przyjść i dobrze się bawić.

RadioZET.pl/JW

Oceń