Zamknij

Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli.. Pytanie z Milionerów za 1 tys. zł

Paweł Żurek
27.08.2019 12:07
Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli..  Pytanie z Milionerów za 1 tys. zł
fot. Milionerzy/TVN/screen

Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczce udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 1 tysiąc złotych.

Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli..? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało się jej wygrać 1 tysiąc złotych.

Na którym kontynencie leży najmniej państw? Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł

Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli..? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to co oznacza "puszczanie kantem" przez wiarołomcę nie była oczywista dla uczestniczki. Początkowo, przychylała się ona do odpowiedzi D, czyli puszcza mimo uszu.  Wszystkie warianty to: 

  1. W trąbę
  2. Płazem
  3. Farbę
  4. Mimo uszu

Na początku uczestniczka chciała zaznaczyć odpowiedź D. Nie była jednak pewna, więc skorzystała z koła ratunkowego - podpowiedzi od publiczności. Widzowie w większości byli przekonani, że prawidłową odpowiedzią jest A - "w trąbę". Uczestniczka zaufała podpowiedzi publiczności. 

MILIONERZY - Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli.. [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to co oznacza "puszczanie kantem" przez wiarołomcę  brzmi: "w trąbę". Uczestniczka odpowiedziała prawidłowo i mogła grać dalej o wyższe nagrody. 

Zwrotu "puszczać kogoś kantem" używamy w języku potocznym zamiennie z  "porzucić, opuścić kogoś, zerwać z kimś"

RadioZET.pl/PZ