Zamknij

Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

Redakcja
03.09.2018 09:30
Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1
fot. screen z youtube/Kara Sevda - Wieczna Miłość Napisy PL

"Wieczna Miłość" (org. "Kara Sevda") to nowy serial turecki, który w ramówce TVP 1 zastąpi "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Premierowy odcinek będzie można obejrzeć pod koniec sierpnia. O czym będzie nowa telenowela? Sprawdzamy obsadę i streszczamy 1. odcinek serialu tureckiego "Wieczna Miłość'.

"Wieczna Miłość": obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1. Kto zagra? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Światło twoich oczu - obsada i streszczenie telenoweli. Kto jest kim? «

"Wieczna Miłość": obsada tureckiego serialu. Kto zagra?

Serial turecki "Wieczna Miłość" emitowany będzie na kanale TVP 1. Premierowy odcinek będzie można obejrzeć w piątek, 24 sierpnia 2018. "Kara Sevda", tak brzmi oryginalny tytuł telenoweli, miała swoją premierę w Turcji w 2015 roku, a ostatni odcinek 2. sezonu wyemitowany został w 2017. Z kolei w Polsce "Wieczna Miłość" emitowana będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1

Obada serialu "Wieczna Miłość" robi duże wrażenie. W roli głównej zobaczymy Buraka Özçivita - modela i aktora, znanego m.in. ze "Wspaniałego stulecia", który wcieli się w studenta Kemala Soydera. Z kolei piękną i pochodzącą z zamożnej rodziny Nihan Sezin zagra Neslihan Atagül.

Przypominamy, że "Wieczna Miłość" to nie pierwsza turecka telenowela, która emitowana będzie na kanałach Telewizji Polskiej. Oprócz niej można oglądać m.in. "Czarną Perłę" (TVP 2, godz. 17:10) oraz "Elif" (TVP 1, godz. 13:55).

"Wieczna Miłość" - streszczenie. O czym będzie turecka telenowela?

W premierowym odcinku serialu tureckiego "Wieczna Miłość" poznamy głównym bohaterów. Kemal wraca z biblioteki autobusem. W ostatnim momencie, przed odjazdem, wchodzi piękna Nihan, która ma problem ze skasowaniem biletu. Wkrótce okazuje się, że nigdy wcześniej nie korzystała z komunikacji miejskiej. W skasowaniu biletu pomaga jej Kemal, a następnie wskazuje dziewczynie miejsce, które może zająć. Kobieta wyciąga kartkę i zaczyna malować portret przystojnego mężczyzny. Udaje jej się jednak namalować tylko oczy Kemala, bo ten po chwili wychodzi z autobusu. Wydaje się, że pierwsze spotkanie będzie ich ostatnim, a ich życiowe ścieżki już nigdy się nie zejdą. To oczywiście nieprawda.

Jak zatem potoczą się losy bohaterów? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

RadioZET.pl/JW