Zamknij

Wieczna miłość, odc. 230: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym odcinku?

Paweł Żurek
07.08.2019 11:24
Wieczna miłość, odc. 230: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwudziestym ósmym odcinku?
fot. screen Youtube/ Wieczna miłość

Streszczenie 230. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie Nihan została uwolniona z domu w górach, a dzięki Kemalowi Emir zgodził się na rozwód. Do tego Emir będzie rozpaczał po wyprowadzce Nihan i Deniz. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 230. odcinek Wiecznej miłości.

"Wieczna miłość": 230. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście trzydziesty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 230. odc. serialu "Wieczna miłość".

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

>> Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Wieczna miłość, odcinek 230 - streszczenie serialu

Streszczenie 230. odcinka "Wiecznej miłości":  Kemal (Burak Özçivit) spotyka się z Emirem (Kaan Urgancıoğlu) i szantażuje go, że ujawni wszystkie popełnione przez niego przestępstwa, jeśli ten nie da Nihan (Neslihan Atagül) rozwodu. W końcu Emir zgodził się na te warunki. Z kolei Asu (Melisa Pamuk) mówi Emirowi o tym, co wie Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Ostrzega go, że siostra Kemala może z łatwością wpakować go za kraty. Leyla (Zerrin Tekindor) znajduje w domu Ayhana (Kerem Alışık) broń i każe mu natychmiast się jej pozbyć. Nie wie, że wkrótce ta broń bardzo jej się przyda. Emir odwiedza ojca w więzieniu. Kiedy Emir widzi pusty pokój Deniz, załamuje się. Mojgan próbuje go uspokoić. Wtedy przychodzi Zeynep. Przekonuje go, że musi puścić Nihan wolno. Oddaje mu dowody, w których posiadanie weszła i zapowiada, że nie chce się na nim mścić. Nihan i Kemal zaczynają szukać domu dla siebie.

>> Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Wieczna miłość, odc. 230 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

230. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek 12 sierpnia o godzinie 16:15 w TVP 1. 

Przypomnijmy, że serial "Wieczna miłość" emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ