Zamknij

Wieczna miłość, odc. 235: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym piątym odcinku?

Paweł Żurek
12.08.2019 12:29
Wieczna miłość, odc. 235: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym piątym odcinku?
fot. screen Wieczna miłość/ TVp

Streszczenie 235. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. Kemal przyjeżdża po Nihan z orszakiem weselnym. Pomimo całej ostrożności, Kemal zostaje uprowadzony z zakładu fryzjerskiego swojego ojca. Streszczamy 235. odcinek Wiecznej miłości.

"Wieczna miłość": 235. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście trzydziesty piąty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 235. odc. serialu "Wieczna miłość".

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

Wieczna miłość, odcinek 235 - streszczenie serialu

Streszczenie 235. odcinka "Wiecznej miłości": Kemal przyjeżdża po Nihan z orszakiem weselnym. Ayhan i Trucizna obserwują ludzi Emira. Pomimo całej ostrożności, Kemal zostaje uprowadzony z zakładu fryzjerskiego swojego ojca.

>> Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Wieczna miłość, odc. 235 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

235. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 20 sierpnia  o godzinie 16:15 w TVP 1. 

Przypominamy, że serial "Wieczna miłość" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ