Zamknij

Wieczna miłość, odc. 238: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym ósmym odcinku?

Paweł Żurek
23.08.2019 12:00
Wieczna miłość, odc. 238: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym ósmym odcinku?
fot. Wieczna miłość/TVP/screen

Streszczenie 238. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. Emir jest poszukiwany przez policję. Bohater serialu nie ma jednak zamiaru dać się schwytać przez służby. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 238. odcinek Wiecznej miłości.

"Wieczna miłość": 238. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście trzydziesty ósmy odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 238. odc. serialu "Wieczna miłość".

>>  Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

>>  Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Wieczna miłość, odcinek 238 - streszczenie serialu

Streszczenie 238. odcinka "Wiecznej miłości":

Były pracownik Emira (Kaan Urgancıoğlu) zeznał przeciwko swojemu pracodawcy. W związku z tym, prokurator wydał nakaz jego aresztowania.  Nihan i Kemal mają nadzieję, że pracodawca w końcu zostanie schwytany.

Emir tęskni za Deniz i włamuje się do domu Kemala i Nihan.  Policji ucieka dopiero w ostatniej chwili. Poszukiwany namawia Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) do ucieczki. Kiedy przychodzi po nią do szpitala, Zeynep daje znać bratu, gdzie znajduje się jego największy wróg. Kemal prosi ją, aby przytrzymała go na terenie szpitala jak najdłużej się da, a on natychmiast wzywa policję.

Emirowi po raz kolejny udaje się jednak uciec. Kiedy policjant trzyma go na muszce, jeden ze znajomych uderza funkcjonariusza, po czym obaj uciekają. 

Wieczna miłość, odc. 238 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

238. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć w piątek 23 sierpnia o godzinie 16:15 w TVP 1, a także w sobotę (24.08) o 6:15 na tym samym kanale. 

Przypomnijmy, że serial "Wieczna miłość" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ