Zamknij

Wieczna miłość, odc. 239: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym dziewiątym odcinku?

Paweł Żurek
19.08.2019 15:03
Wieczna miłość, odc. 239: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście trzydziestym dziewiątym odcinku?
fot. screen Wieczna Miłość/ TVP/

Streszczenie 239. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. Kemal i Nihan wybierają się do kina. Pod ich nieobecność Emir włamuje się do domu i uprowadza Deniz oraz Zeynep, która opiekowała się dzieckiem. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 239. odcinek Wiecznej miłości.

"Wieczna miłość": 239. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście trzydziesty dziewiątym odcinku? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 230. odc. serialu "Wieczna miłość".

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

>> Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Wieczna miłość, odcinek 239 - streszczenie serialu

Streszczenie 239. odcinka "Wiecznej miłości":  Kemal i Nihan wybierają się do kina. Pod ich nieobecność Emir włamuje się do domu i uprowadza Deniz oraz Zeynep, która opiekowała się dzieckiem. Zrozpaczona Nihan postanawia odnaleźć córkę.

>> Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Wieczna miłość, odc. 239 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

239. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek 19 sierpnia o godzinie 16:15 w TVP 1, a także we wtorek (20.08) o 6:15 na tym samym kanale. 

Przypomnijmy, że serial "Wieczna miłość" jest emitowany w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ