Zamknij

Wieczna miłość, odc. 240: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście czterdziestym odcinku?

Paweł Żurek
26.08.2019 13:05
Wieczna miłość, odc. 240: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście czterdziestym odcinku?
fot. TVP/Wieczna miłość/screen

Streszczenie 240. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie siostra Kemala będzie próbowała uciec od męża, za to Emir porwie Deniz i Zeynep. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 240. odcinek Wiecznej miłości.

"Wieczna miłość": 240. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście czterdziesty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 240. odc. serialu "Wieczna miłość".

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

>> Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Wieczna miłość, odcinek 240 - streszczenie serialu

Streszczenie 240. odcinka "Wiecznej miłości":  

Emir zdecydował, że porwie Deniz po tym, jak sąd pozbawił go praw rodzicielskich i uznał Kemala za ojca dziecka Nihan. Razem z dzieckiem porwał też Zeynep.

W 240. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep wykorzystuje chwilę osłabienia Emira i próbuje uciec, zabierając ze sobą Deniz. Kiedy oboje są już za bramą, dopada ich człowiek Emira. Nie zauważa jednak, że spadł jeden bucik Deniz. Hakan prosi Kemala, aby nie robił żadnych pochopnych ruchów.

Emir przekazuje Asu instrukcje, które mają pomóc jej w ucieczce ze szpitala. Asu postanawia uwieść jednego z 

lekarzy

. Emir oficjalnie uznaje Zeynep za swojego wroga. Przywiązuje ją do łóżka i oblewa benzyną! Dziewczyna jest przerażona. Czy spróbuje ją podpalić?

>> Zniewolona: ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP? 

Wieczna miłość, odc. 240 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

240. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek 26 sierpnia o godzinie 16:15 w TVP 1. 

Przypomnijmy, że serial "Wieczna miłość" emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ