Zamknij

Wieczna miłość, odc. 241: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście czterdziestym pierwszym odcinku?

Paweł Żurek
27.08.2019 15:46
Wieczna miłość, odc. 241: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w dwieście czterdziestym pierwszym odcinku?
fot. TVP/Wieczna miłość/screen

Streszczenie 241. odcinka serialu Wieczna miłość zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie Emir chce zemścić się na Nihan i Kemalu. Każe Nihan wybierać, czy chce ocalić Deniza albo Kemala. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie i jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Streszczamy 241. odcinek Wiecznej miłości.

"Wieczna miłość": 241. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać dwieście czterdziesty pierwszy odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 241. odc. serialu "Wieczna miłość".

>> Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1

>> Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Wieczna miłość, odcinek 241 - streszczenie serialu

Streszczenie 241. odcinka "Wiecznej miłości":  

Emir porwał Deniz i Zeynep. Gdy siostra Kemala sfrustrowany i wściekły mężczyzna przywiązał Zeynep do łózka i oblał benzyną.

W 241. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan  próbuje odebrać Emirowi córkę. Porywacz niestety ucieka. To nie koniec dramatu - pokój, w którym jest uwięziona Zeynep zaczyna się palić. W ostatniej chwili pojawia się Kemal i gasi pożar. Hakan pomaga mu uwolnić Zeynep.

Kemal zdobywa adres domu, w którym ukrywa się Emir. Nihan jedzie za nim taksówką. Kiedy zatrzymuje się, podchodzi Baran i każe Nihan iść za nim, jeśli chce odzyskać córkę. W zrujnowanym budynku dochodzi do decydującego spotkania Kemala i Emira. Kiedy Baran przyprowadza Nihan, Emir każe jej dokonać wyboru - ma zabić albo męża, albo córkę. Kemal błaga ją, by go zastrzeliła i uciekła z Deniz jak najdalej. Kobieta dokonuje tragicznego wyboru...

Nie jesteś na bieżąco? Sprawdź streszczenia ostatnich odcinków Wiecznej miłości:

Wieczna miłość, odc. 241 - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

241. odcinek "Wieczna miłość" będzie można obejrzeć we wtorek 27 sierpnia o godzinie 16:15 w TVP 1. 

Przypomnijmy, że serial "Wieczna miłość" emitowany jest w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek piątek o godzinie 16:15. Osoby, które o wskazanych porach nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia nowych odcinków Wiecznej miłości online na internetowej platformie vod.tvp.pl. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ