Zamknij

Wieczna miłość, odcinek 1: streszczenie. Pierwsze spotkanie Kemala i Nihan!

Redakcja
24.08.2018 10:32
Wieczna miłość, odcinek 1: streszczenie. Pierwsze spotkanie Kemala i Nihan!
fot. screen z youtube. Kara Sevda - Wieczna Miłość Napisy PL

"Wieczna miłość", odcinek 1: streszczenie premierowego epizodu. Pierwsze spotkanie przystojnego Kemala i pięknej Nihan w autobusie i wspólny rejs jachtem! Co jeszcze wydarzy się w odcinku 1. "Wieczna miłość"? Streszczamy dla was epizod. 

Serial turecki "Wieczna Miłość" emitowany będzie na kanale TVP 1. Premierowy odcinek będzie można obejrzeć w piątek, 24 sierpnia 2018. "Kara Sevda", tak brzmi oryginalny tytuł telenoweli, miała swoją premierę w Turcji w 2015 roku, a ostatni odcinek 2. sezonu wyemitowany został w 2017.

Wieczna miłość, odcinek 1: streszczenie premierowego epizodu

W odcinku 1. "Wieczna miłość" poznamy Kemala. To młody student, który pochodzi z ubogiej rodziny. Chłopak właśnie zdał egzamin i po wyjściu z uczelni wsiada do autobusu. To tam właśnie dochodzi do pierwszego spotkania z Nihan. Piękna kobieta jeszcze nigdy nie jechała komunikacją miejską, więc mężczyzna pomaga jej skasować bilet. Następnie Nihan zajmuje wolne miejsce w autobusie, wyjmuje szkicownik i zaczyna rysować portret Kemala, który spogląda na nią ukradkiem. Gdy autobus się zatrzymuje, mężczyzna po dłuższym zastanowieniu wysiada.

Miesiąc później bohater wybiera się ze swoim przyjacielem Salihem do centrum handlowego. Przechodząc obok wystawy prac artystycznych, zauważają portret z wizerunkiem Kemala. Autorem jest Nihan Sezin. W tym samym dniu odbywa się przyjęcie urodzinowe kobiety. Na imprezie zjawia się Emir - bogaty biznesman, któremu bardzo podoba się dziewczyna. Kobieta jednak nie jest zainteresowana mężczyzną. Nihan postanawia udać się do portu, by odpocząć na własnym jachcie. Dziewczyna zaplątuje się przypadkowo w linę i wpada do wody. Okazuje się, że w porcie jest Kemal. Mężczyzna widząc, co się dzieje, wskakuje do wody na ratunek. Para zaczyna rozmawiać. 

Nagle do portu przybiega brat dziewczyny - Ozan. Nihan nie chce z nim rozmawiać i każe Kemalowi włączyć silnik i odpłynąć. Emir dowiaduje się, że dziewczyna odpłynęła z kimś na jachcie. Uważa, że z Dorukiem, z którym tańczyła na przyjęciu. Zleca swoim ludziom pobicie mężczyzny. Nazajutrz Kemal opowiada swojej przyjaciółce Leyli o Nihan i organizują spotkanie w trójkę. Gdy Leyla widzi dziewczynę, jest pewna, że skądś ją zna..

Wieczna miłość, 1. odcinek - kiedy i gdzie oglądać turecki serial?

"Wieczna miłość", odcinek 1. wyemitowany zostanie w piątek, 24 sierpnia o godzinie 16:05 na kanale TVP 1. Turecką telenowelę będziemy mogli oglądać od poniedziałku do piątku.

» Wieczna Miłość: obsada i streszczenie nowego serialu tureckiego TVP 1 «

RadioZET.pl/JW