Zamknij

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo na PC - jak go dostać? [WARUNKI PROMOCJI]

Anna Skalik
16.06.2020 18:45
Wiedźmin 3: Dziki Gon
fot. Maciej Luczniewski/REPORTER

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo na PC - jak go dostać? Twórca gry, CD Project RED, przygotował dla jej fanów specjalną akcję, związaną z promocją platformy GOG 2.0.. Kto dostanie grę bezpłatnie? Zasada jest prosta.

Wiedźmin 3 w wersji na PC za darmo to specjalny prezent od CD Project RED dla wszystkich graczy, którzy mają już konsolową wersję gry. Każdy z nich będzie mógł odebrać wydanie na PC, jeśli ma kopię przypisaną do konta PlayStation lub Xbox. Jak widać więc, warunki promocji na trzecią część kultowej gry Wiedźmin są proste!

Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo - do kiedy promocja?

Fanów Wiedźmina informujemy, że akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 23 czerwca do godziny 13.00. Wszystko to specjalnie z myślą o promocji platformy GOG Galaxy 2.0. Aplikacja pozwala na parowanie kont gracza na innych platformach, dzięki czemu mamy dostęp do całej swojej biblioteki gier. Jeśli więc mamy Wiedźmina na konsoli, to otrzymamy jego pecetową wersję na platformie CD Projektu.

Milionerzy: pytanie o klawisz na klawiaturze QWERTY

Przypomnijmy, że trzecia część gry Wiedźmin ukazała się w nieco ponad pięć lat temu - w maju 2015 roku. Edycja ta zgarnęła wiele nagród, a w serwisach dla graczy cieszyła się świetnymi recenzjami - choć wywołała też wiele kontrowersji. Produkcja Dziekiego Gonu pochłonęła ponad 300 milionów złotych.

Posłuchaj podcastu