Zamknij

Wielka, sezon 2 - kiedy pierwszy i kolejne odcinki serialu na HBO? [DATA PREMIERY]

07.07.2020 14:43
Wielka, sezon 2 - kiedy pierwszy i kolejne odcinki serialu na HBO? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/Hulu

Kiedy 2. sezon "Wielkiej"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu komediowego - zamówiono już kolejne odcinki produkcji. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera pierwszego i kolejnych odcinków serialu "Wielka" na HBO oraz z ilu epizodów będzie składał się drugi sezon.

"Wielka", sezon 2 - kiedy premiera drugiego sezonu serialu HBO? Kiedy pierwszy i kolejne odcinki produkcji? Ile odcinków będzie miała druga seria? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na zadawane pytanie, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Wielkiej".

Wielka, sezon 2 - kiedy pierwszy i kolejne odcinki serialu na HBO? [DATA PREMIERY]

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Wielkiej", szczególnie interesują wiele osób. Mamy dobre wiadomości - pierwszy sezon produkcji cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowano o zamówieniu kolejnych odcinków produkcji. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Wielkiej" zadebiutuje na HBO. Jeśli tylko informacje o dacie premiery serialu zostaną udostępnione, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Dostęp do HBO GO kosztuje 24,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili.

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

Wielka 2 - ile odcinków ma drugi sezon serialu?

Liczba odcinków 2. sezonu "Wielkiej" owiana jest tajemnicą. Przypomnijmy jednak, że pierwsza seria serialu składała się z dziesięciu epizodów. Niewykluczone zatem, że także drugi sezon będzie mieć podobną liczbę odcinków.

W roli głównej serialu występuje Elle Fanning, która wciela się w tytułową Katarzynę Wielką. Ponadto w obsadzie "Wielkiej" występują m.in. Nicholas Hoult (jako Piotr), Phoebe Fox (Marial), Adam Godley (Arcybiskup), Gwilym Lee (Grigor) czy Douglas Hodge (Velementov).

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon "Wielkiej"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl