Zamknij

Wielki Koncert Nocy Letniej - kiedy i gdzie oglądać na żywo i powtórkę w telewizji? [TRANSMISJA]

16.07.2020 12:00
Wielki Koncert Nocy Letniej - kiedy i gdzie oglądać na żywo i powtórkę w telewizji? [TRANSMISJA]
fot. Facebook / Wielki Koncert Nocy Letniej

Wielki Koncert Nocy Letniej będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Transmisja zostanie udostępniona za darmo dla wszystkich widzów, a dla tych, którzy przegapią tę datę, będą mogli nadrobić relację w trakcie powtórki. Sprawdzamy, kiedy Wielki Koncert Nocy Letniej będzie można obejrzeć w telewizji na żywo, gdzie i o której godzinie ponownie oraz gdzie i kiedy oglądać powtórkę.

Wielki Koncert Nocy Letniej - transmisja: kiedy i gdzie oglądać na żywo w telewizji oraz powtórkę relacji z wydarzenia? W poniższym tekście zebraliśmy najważniejsze informacje na temat wydarzenia i jego emisji w telewizji.

Wielki Koncert Nocy Letniej - transmisja: kiedy i gdzie oglądać na żywo?

Transmisja Wielkiego Koncertu Nocy Letniej dostępna będzie dla widzów za darmo w TVP2. Relacja telewizyjna na żywo rozpocznie się w sobotę, 18 lipca 2020 roku o godzinie 20.00 i potrwa do około godziny 22.00.

Dla tych, którzy wybierają się bezpośrednio na wydarzenie w Szczecinie informujemy, że wstęp dla publiczności na Wielki Koncert Nocy Letniej jest bezpłatny, jednak trzeba podpłynąć pod scenę własną jednostką pływającą. W taki sposób można na żywo podziwiać widowisko na miejscu, czyli na placu przy ulicy Hryniewieckiego 26, gdzie znajduje się Elewator-Ewa.

Powtórka Wielkiego Koncertu Nocy Letniej - kiedy będzie można obejrzeć w telewizji?

Dla tych, którzy przegapią transmisję na żywo, a chcieliby obejrzeć relację z wydarzenia w telewizji, zostały przygotowane powtórki. Wielki Koncert Nocy Letniej będzie można ponownie zobaczyć tydzień później, czyli w sobotę 25 lipca o godzinie 12.05 również na kanale TVP2, a także między innymi na kanale TVP Rozrywka w czwartek, 23 lipca od godziny 00.40, w sobotę 25 lipca o godzinie 21.25 na kanale TVP Polonia.

Jak czytamy w oficjalnym opisie, "Wielki Koncert Nocy Letniej" jest jedynym w swym rodzaju wydarzeniem plenerowym, pozwalającym cieszyć się muzyką z najpiękniejszych polskich filmów i seriali, zagraną na wolnym powietrzu przez orkiestrę symfoniczną. W wyjątkowej scenerii szczecińskiego portu na scenie wystąpią: Beata Kozidrak, Ania Dabrowska, Natalia Szroeder, Monika Borzym oraz Kuba Badach, Igor Herbut, Andrzej Piaseczny/oficjalny profil, Andrzej Lampert, Andrzej Krzywy, Artur Gadowski "Gadzio".

Koncert poprowadzi Tomasz Kammel, a wyreżyseruje go Bolesław Pawica - reżyser m.in. niezapomnianego "Koncertu dla Niepodległej" na PGE Stadionie Narodowym. Artystom towarzyszyć będzie Tomasz Szymuś Orkiestra.

RadioZET.pl