Zamknij

Wielki Mecz 2018 - bilety, składy, data, miejsce meczu WOŚP - TVN

Redakcja
06.09.2018 16:00
Wielki Mecz 2018 - bilety, składy, data, miejsce meczu WOŚP - TVN
fot. Jankowski/REPORTER/EASTNEWS

Wielki Mecz 2018, który zostanie rozegrany pomiędzy drużyną TVN a zespołem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się na początku września. Mimo że do wydarzenia pozostało jeszcze dużo czasu, to już teraz wiele osób szuka informacji na temat dokładnej daty, miejsca, składów i biletów na imprezę. Kiedy, gdzie i kto zagra? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy ceny biletów na mecz WOŚP - TVN. 

Wielki Mecz 2018 - bilety, data, miejsce i składy na mecz WOŚP - TVN. Kiedy i gdzie? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu «

Wielki Mecz 2018 - składy, data i miejsce wydarzenia

Wielki Mecz 2018 tradycyjnie odbędzie się na początku września, a dokładniej w niedzielę, 9 września o godzinie 17:00. Wydarzenie będzie mieć miejsce na Stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Na czele drużyn staną Grzegorz Kajdanowicz (TVN) oraz Jurek Owsiak (WOŚP). Mecz prowadzić będą Agnieszka Woźniak-Starak i Filip Chajzer. Tegoroczna edycja imprezy wesprze zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. 

Dla wszystkich osób, które zastanawiają się, kogo tym razem będziemy mogli oglądać na murawie, mamy dobrą wiadomość. Znane są składy na Wielki Mecz 2018. Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, w drużynie TVN zagrają m.in. Mateusz Gessler, Jarosław Bieniuk, Tomasz Karolak, Robert Kantereit, Piotr Kraśko, Antoni Królikowski, Tomasz Sianecki, Marcin Meller, Andrzej Sołtysik oraz Jakub Wesołowski, który stanie na bramce. Trenerem zespołu będzie Radosław Majdan. 

Z kolei WOŚP reprezentować będą m.in.: Krzysztof Zalewski, Robert Biedroń, Igor Herbut, Sebastian Mila, Iza Ugonoh, Dawid Błaszczykowski, Tomasz Pukacki oraz Mariusz Czerkawski. Trenerem natomiast zostanie Włodzimierz Lubański.

Wielki Mecz 2019 TVN - WOŚP: BILETY. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

Bilety na Wielki Mecz 2018 - cena. Kiedy, gdzie i za ile wejściówki?

Bilety na Wielki Mecz 2018 są już w sprzedaży. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony: eBilet.pl. Ceny biletów na mecz WOŚP - TVN wynoszą 20 zł. Dostępne są także specjalne wejściówki VIP w kwocie 140 zł. 

RadioZET.pl/JW