Zamknij

Wielki test TVP: aplikacja - skąd pobrać i jak wykonać test?

Redakcja
23.01.2018 10:08
Wielki Test TVP aplikacja
fot. ons.pl

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" to kolejna odsłona "wielkich testów" TVP. Tym razem będzie to sprawdzian wiedzy o polskich kabaretach, przygotowany specjalnie na stulecie polskiego kabaretu. Tradycyjnie test w studiu TVP rozwiązywać będą gwiazdy, a przed telewizorami widzowie. Jak zrobić Wielki test o kabaretach? Jak i skąd pobrać aplikację mobilną "Wielki Test TVP"?

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" w TVP odbędzie się w środowy wieczór, 24 stycznia 2018. Punktualnie o godzinie 20.25 rozpocznie się program w studiu Jedynki. W trakcie show zaproszeni goście (m.in. Marcin Miller, Andrzej Krzywy, Monika Mazur i Bogdan Kalus odpowiadać będą na pytania związane z polskim kabaretem. Na pewno spodziewać się można wielu ciekawych informacji i ciekawostek. Zobaczymy też najlepsze fragmenty niezapomnianych skeczów popularnych kabaretów, takich jak Pod Egidą, Kabaret Olgi Lipińskiej, Kabaret Starszych Panów, czy Kabaret Moralnego Niepokoju.

Tradycyjnie do udziału w "wielkim teście" zaproszeni są widzowie. Mogą oni rozwiązywać "Wielki test. Mistrzowie śmiechu" online lub za pośrednictwem aplikacji TVP.

Wielki test. Mistrzowie śmiechu online - jak zrobić przez internet?

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" - APLIKACJA. Jak i skąd pobrać?

Dla tych, którzy wolą brać udział za pośrednictwem smartfona stworzono specjalną aplikację - "Wielki Test TVP". Apka dostępna jest do pobrania za darmo m.in. na iTunes czy Google Play. Przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

"Wielki Test TVP" - jak zrobić?

Żeby rozwiązać wielki test TVP online należy wejść na wielkitest.tvp.pl. Aby wykonać test należy odpowiedzieć na zamknięte pytania konkursowe, emitowane w trakcie trwania testu w 5 (pięciu) seriach, po 6 (sześć) pytań (łącznie 30 pytań), poprzez zaznaczenie prawidłowej odpowiedzi, przy założeniu, że dla każdego pytania tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Pytania emitowane są na antenie, dlatego aby rozwiązać test należy oglądać program na żywo.
Będziecie brać udział w "Wielkim teście"?

RadioZET.pl/SA