Wielki test. Mistrzowie śmiechu online: jak zrobić przez internet?

23.01.2018 10:10

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" już w środę 24 stycznia 2018 w TVP1 o 20.25. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat znanych polskich kabaretów i zobaczyć ich najsłynniejsze skecze? Oglądaj kolejny "Wielki test" TVP i odpowiadaj na pytania online lub za pośrednictwem aplikacji. Jak i gdzie zrobić test przez internet, skąd pobrać aplikację "Wielki Test TVP"? Szczegóły zabawy.

Wielki Test o kabaretach fot. ons.pl

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" to kolejna edycja programu TVP1, podczas którego każdy może sprawdzić swoją wiedzę na proponowany temat. Tym razem będzie to znajomość zagadnień związanych z najbardziej znanymi polskimi kabaretami. Test odbędzie się 24.01.. Tradycyjnie rozwiązywać go będą goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie, którzy mogą włączyć się do zabawy odpowiadając na pytania przez internet.

Wielki test TVP: aplikacja - skąd pobrać?

Jak rozwiązać Wielki test o kabaretach online?

Pytania testowe dostępne będą w serwisie wielkitest.tvp.pl. Aby móc wziąć udział w teście należy najpierw dokonać rejestracji - będzie dostępna już około godziny 20.00. Konkurs ruszy pół godziny później i składał się będzie z 36 pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru. Z kolejnymi seriami pytań robić się będzie coraz trudniej - przybywać będzie wariantów odpowiedzi. Jak poradzą sobie goście w studiu oraz widzowie? Na antenie TVP 1 na żywo przedstawiane będą uzyskiwane przez nich wyniki, a oprócz tego ciekawe materiały filmowe związane z podejmowaną tematyką.

"Wielki test TVP" - aplikacja

Ci, którzy nie chcą rozwiązywać testu online wybrać mogą inną metodę: aplikację mobilną "Wielki Test TVP". Można ją pobrać za darmo m.in. z iTunes. Apka przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

Początek wydarzenia w środę 10 stycznia o godzinie 20.25. Transmisja Wielkiego testu o kabaretach oczywiście na antenie TVP1. Gośćmi będą m.in. Marcin Miller, Andrzej Krzywy, Monika Mazur i Bogdan Kalus.

Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

RadioZeT.pl/SA

Oceń
Tagi