Zamknij

Wielki test. Mistrzowie śmiechu online: jak zrobić przez internet?

Redakcja
23.01.2018 10:10
Wielki Test o kabaretach
fot. ons.pl

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" już w środę 24 stycznia 2018 w TVP1 o 20.25. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na temat znanych polskich kabaretów i zobaczyć ich najsłynniejsze skecze? Oglądaj kolejny "Wielki test" TVP i odpowiadaj na pytania online lub za pośrednictwem aplikacji. Jak i gdzie zrobić test przez internet, skąd pobrać aplikację "Wielki Test TVP"? Szczegóły zabawy.

"Wielki test. Mistrzowie śmiechu" to kolejna edycja programu TVP1, podczas którego każdy może sprawdzić swoją wiedzę na proponowany temat. Tym razem będzie to znajomość zagadnień związanych z najbardziej znanymi polskimi kabaretami. Test odbędzie się 24.01.. Tradycyjnie rozwiązywać go będą goście w telewizyjnym studiu oraz widzowie, którzy mogą włączyć się do zabawy odpowiadając na pytania przez internet.

Wielki test TVP: aplikacja - skąd pobrać?

Jak rozwiązać Wielki test o kabaretach online?

Pytania testowe dostępne będą w serwisie wielkitest.tvp.pl. Aby móc wziąć udział w teście należy najpierw dokonać rejestracji - będzie dostępna już około godziny 20.00. Konkurs ruszy pół godziny później i składał się będzie z 36 pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru. Z kolejnymi seriami pytań robić się będzie coraz trudniej - przybywać będzie wariantów odpowiedzi. Jak poradzą sobie goście w studiu oraz widzowie? Na antenie TVP 1 na żywo przedstawiane będą uzyskiwane przez nich wyniki, a oprócz tego ciekawe materiały filmowe związane z podejmowaną tematyką.

"Wielki test TVP" - aplikacja

Ci, którzy nie chcą rozwiązywać testu online wybrać mogą inną metodę: aplikację mobilną "Wielki Test TVP". Można ją pobrać za darmo m.in. z iTunes. Apka przeznaczona jest zarówno na smartfony, jak i iPady.

Początek wydarzenia w środę 10 stycznia o godzinie 20.25. Transmisja Wielkiego testu o kabaretach oczywiście na antenie TVP1. Gośćmi będą m.in. Marcin Miller, Andrzej Krzywy, Monika Mazur i Bogdan Kalus.

Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

RadioZeT.pl/SA