Wielkie Kłamstewka, 2 sezon - premiera. Kiedy nowe odcinki serialu HBO?

07.09.2018 13:10
xxx zet

Kiedy "Wielkie Kłamstewka 2"? Premiera nie została jeszcze ustalona na konkretny termin, jednak niektóre źródła już podają rok, w którym prawdopodobnie będzie można spodziewać się nowych odcinków popularnego serialu. Czy Nicole Kidman, Reese Witherspoon i Shailene Woodley powrócą jeszcze w 2018? Sprawdzamy, co już wiadomo o dacie premiery i kto znalazł się w obsadzie nowej serii.

Wielkie Kłamstewka, 2 sezon - premiera. Kiedy nowe odcinki serialu HBO? fot. screen z youtube/ Serial/Films Theme songs

"Wielkie Kłamstewka", 2 sezon - premiera, opis fabuły. Kiedy nowe odcinki serialu HBO? O czym będzie nowa seria? Kto znalazł się w obsadzie? Czy jest już zwiastun? Przedstawiamy wszystkie informacje na temat serialu.

"Wielkie Kłamstewka" 2 sezon - premiera. Kiedy nowe odcinki?

Wszyscy fani serialu, którzy od dawna wyczekują nowej serii, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Premiera 2. sezonu "Wielkie Kłamstewka" nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo jednak, że zdjęcia do kolejnych odcinków ruszyły wiosną 2018 roku. Zdjęcie z pracy na planie zamieściła w kwietniu w swoich mediach społecznościowych m.in. Reese Witherspoon.

bll

Niektóre źródła podają, że premiera serialu "Wielkie Kłamstewka 2" mogłaby się odbyć jeszcze w 2018. Inne z kolei stawiają na 2019 rok - który naszym zdaniem jest bardziej prawdopodobny. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na temat tego, kiedy "Wielkie Kłamstewka" 2 sezon, zamieścimy je w artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Wielkie Kłamstewka 2" - obsada, streszczenie

Pełna obsada serialu "Wielkie Kłamstewka 2" nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że na ekranach ponownie będziemy mogli oglądać Reese Witherspoon (jako Madeline), Nicole Kidman (Celeste), Shailene Woodley (Jane), Laura Dern (Renata), Zoe Kravitz (Bonnie). W nowej serii pojawią się także nowe twarze. W roli teściowej Celest wystąpi Meryl Streep.

Nie wiadomo jeszcze, o czym będzie sezon 2. serialu "Wielkie Kłamstewka". Jeśli tylko zostanie udostępniony zwiastun nowej serii, zamieścimy go w tym artykule.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń