Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Wielkie Kłamstewka", sezon 2 - kiedy nowe odcinki i o czym będą? [ZWIASTUN]

07.02.2019 15:17
xxx zet

Kiedy 2. sezon "Wielkich Kłamstewek"? Choć dokładna data premiery nowych odcinków serialu HBO nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się szczegółowe informacje o kolejnej serii. Dodatkowo w sieci zamieszczony został trailer, zapowiadający 2. sezon serialu "Wielkie Kłamstewka". Sprawdzamy, co już wiadomo na temat produkcji.

"Wielkie Kłamstewka", sezon 2 - kiedy nowe odcinki i o czym będą? [ZWIASTUN] fot. screen z youtube/ Serial/Films Theme songs

"Wielkie Kłamstewka", 2 sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu HBO? O czym będzie nowa seria? Kto znalazł się w obsadzie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" i zwiastun.

"Wielkie Kłamstewka", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy zastanawiają się, kiedy 2. sezon "Wielkich Kłamstewek". Nowe odcinki będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku. Choć oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, to odtwórczyni jednej z głównych ról Nicole Kidman, zdradziła nieco więcej szczegółów. Jak podaje portal telemagazyn.pl, zapytana o premierę sezonu 2. "Wielkich Kłamstewek" w HBO odpowiedziała, że może być to czerwiec 2019. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że zdjęcia do kolejnych odcinków ruszyły wiosną 2018 roku. Zdjęcie z pracy na planie zamieściła w kwietniu w swoich mediach społecznościowych m.in. Reese Witherspoon.

bll

"Wielkie Kłamstewka", 2. sezon - ZWIASTUN: o czym będzie nowa seria i kto zagra?

Pełna obsada sezonu 2. serialu "Wielkie Kłamstewka" nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że na ekranach ponownie będziemy mogli oglądać: Reese Witherspoon (jako Madeline), Nicole Kidman (Celeste), Shailene Woodley (Jane), Laura Dern (Renata), Zoe Kravitz (Bonnie). W nowej serii pojawią się także nowe twarze - roli teściowej Celest wystąpi Meryl Streep.

Fabuła nowej serii na razie owiana jest tajemnicą. W sieci pojawiła się jednak krótka zapowiedź kolejnych odcinków. Widzimy w niej wszystkie główne bohaterki, a także nową twarz - Meryl Streep. Na trailerze cała piątka (Celeste, Madeline, Jane, Renata, Bonnie) pozuje z numerkami, jaki otrzymują podejrzani w celu zrobienia im zdjęć do policyjnej kartoteki. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku 1. sezonu zostaje zamordowany mąż Celeste Perry, a w zbrodni biorą udział wszystkie przyjaciółki.

RadioZET.pl/JW

Oceń