Zamknij

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać serial HBO?

Jolanta Waligóra
11.06.2019 10:00
Wielkie kłamstewka, sezon 2 - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać serial HBO?
fot. Youtube/HBO Polska

Ile odcinków ma 2. sezon "Wielkich kłamstewek" i kiedy oraz gdzie oglądać pierwszy i kolejne epizody? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu, którzy nadal chcą śledzić losy trzech bohaterek. Szczegółowe informacje o odcinkach 2. sezonu "Wielkich Kłamstewek" można znaleźć poniżej.

"Wielkie kłamstewka", sezon 2 - ile odcinków liczy nowa seria? Kiedy i gdzie oglądać pierwszy i kolejne epizody popularnego serialu? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków ma 2. sezon "Wielkich Kłamstewek" i gdzie oglądać serial.

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - kiedy i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki?

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników serialu, którzy zastanawiają się, kiedy 2. sezon "Wielkich kłamstewek" i gdzie oglądać - informacje na ten temat zostały ujawnione. Pierwszy odcinek 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" będzie można obejrzeć w nocy z 9 na 10 czerwca o godzinie 3:00 na kanale HBO. Ponadto powtórka wyemitowana zostanie 10 czerwca o 20:10. S02E01 "Wielkich kłamstewek" będzie dostępny także online na platformie  HBO GO.

Wielkie kłamstewka, sezon 3 - kiedy nowe odcinki i czy będzie kolejny sezon?

Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień, zarówno w telewizji (godziny emisji warto sprawdzić w programie telewizyjnym), jak i online na platformie HBO GO.

Ile odcinków liczy 2. sezon Wielkich kłamstewek?

Wielu fanów serialu nawet na kilka dni przed jego premierą, szuka w sieci także informacji na temat tego, ile odcinków ma 2. sezon "Wielkich kłamstewek". Pierwsza seria liczyła siedem epizodów i także z siedmiu będzie składać się nowy sezon, a każdy odcinek będzie trwał około 50 minut.

Wielkie kłamstewka, sezon 2 - kiedy nowe odcinki i o czym będą? [ZWIASTUN]

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kolejnych odcinków 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". W jej fragmencie widzimy wszystkie główne bohaterki, a także nową twarz - Meryl Streep. Na trailerze cała piątka (Celeste, Madeline, Jane, Renata, Bonnie) pozuje z numerkami, jaki otrzymują podejrzani w celu zrobienia im zdjęć do policyjnej kartoteki. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku 1. sezonu zostaje zamordowany mąż Celeste Perry, a w zbrodni biorą udział wszystkie przyjaciółki.

RadioZET.pl/JW