Zamknij

Wiesława z Sanatorium Miłości 2020 - kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
12.01.2020 18:44
Wiesława z Sanatorium Miłości - kim jest pani Wiesia z 2. edycji programu?
fot. Facebook / Sanatorium Miłości TVP

Kim jest Wiesława z Sanatorium Miłości? Nowa edycja programu w 2020 roku pojawiła się na początku stycznia w ramówce TVP, a nowe odcinki można oglądać co tydzień w niedzielę. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czyli kim jest pani Wiesia z Sanatorium Miłości, ile ma lat i co o niej wiemy.

Wiesława z Sanatorium Miłości - kim jest uczestniczka 2. edycji programu? Premiera pierwszego odcinka nowej edycji programu odbyła się w niedzielę, 5 stycznia. Wtedy właśnie mogliśmy poznać wszystkich uczestników. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z uczestniczek, czyli kim jest pani Wiesława z Sanatorium Miłości, ile ma lat, czym się zajmuje i inne.

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu?

Wiesława z Sanatorium Miłości 2020 - kim jest i ile ma lat?

Jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych programu Sanatorium Miłości, Wiesława mieszka w Białymstoku. Jest osobą skromną i prostolinijną. Na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby, dopiero potem myśli o sobie.

Ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, a od 8 lat jest na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Sama przerabia sobie ubrania, które kupuje w lumpeksach. Nazywa to "stylem Wieśki". Zawsze musi coś zmienić, poprawić.

W internecie nie znajdziemy jednak informacji o tym, ile lat ma Wiesława z Sanatorium Miłości 2. Zgodnie z zasadami programu uczestnicy muszą być w wieku powyżej 60 lat.

Sanatorium Miłości 2020 - pani Wiesława: co jeszcze o niej wiemy?

Jak informują twórcy programu, pani Wiesława z Sanatorium Miłości 2020 lubi też gotować, chodzić do kina, teatru, spotykać się z ludźmi oraz uprawiać swój ogródek. Prawdziwa miłość to dla niej pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera. Jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa. U mężczyzn ceni wnętrze i to, jaki mają charakter. Wygląd nie ma znaczenia, ale liczy się czystość i dbanie o higienę. Potrafi współczuć innym. Potrzebującemu oddałaby ostatnią kromkę chleba. Lubi pomagać i troszczyć się o inne osoby.

Jak czytamy na stornie internetowej Sanatorium Miłości, pani Wiesia ma nadzieję, że jej wybranek będzie miał samochód. Sama niestety nie potrafi prowadzić. Marzy o tym, aby kupić sobie pieska, a w życiu może ją zaskoczyć tylko prawdziwa miłość…

Sanatorium miłości to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu.

Zagłosuj

Czy oglądasz Sanatorium Miłości?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP