Zamknij

Więzień miłości, odcinek 337 - STRESZCZENIE. Zehra i Ömer mają jeszcze więcej tajemnic [6.07]

03.07.2020 21:11
Więzień miłości
fot. You Tube

Streszczenie 337. odcinka serialu "Więzień miłości" odkrywa wiele nowych, ciekawych wydarzeń. W nadchodzącym epizodzie Ayse nadal nie może się pozbierać po tym, czego dowiedziała się na temat Zehry i Omera. Okazuje się jednak, że to tylko wierzchołek góry lodowej, bo tych dwoje skrywa jeszcze więcej tajemnic. Z troski o nią, Zehra znowu zatai prawdę. Co się jeszcze wydarzy w 337. odcinka serialu 'Więzień miłości"? Streszczenie i szczegóły emisji odcinka prezentujemy poniżej.

"Więzień miłości", odcinek 337 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 337. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.  

Więzień miłości, odcinek 337: Streszczenie epizodu

W poprzednim odcinku Ayse poznała szokującą prawdę na temat małżeństwa Zehry i Omera. Dziewczyna nie może się po tym pozbierać. Czy brat i bratowa wreszcie przestaną ukrywać przed nią prawdę? W 337. odcinku okaże się, że nadal będą mieli coś do ukrycia...

Streszczenie 337. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Kerem przypadkiem słyszy wypowiedź Sabah, kiedy dziewczyna mówi do Canan, że nie podoba jej się Kerem i nigdy nie będą parą. Dotknięta słowami Bahszende Cewrije opuszcza dom Ömera. Szuka pomocy u Sabah. Ömer, Zehra i Nihat nie wiedzą, jak wytłumaczyć Ayse sprawę małżeństwa kontraktowego. Zehra postanawia jednak, że nie powie jej nic na temat rozwodu. - To będzie dla niej zbyt wiele. Może tego nie wytrzymać - zauważa. Chce jednocześnie wyjawić Ayse całą prawdę i wytłumaczyć, dlaczego zgodziła się wyjść za Ömera.

Więzień miłości, odcinek 337: Gdzie i kiedy oglądać?

336. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 lipca 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Teleman.pl