Zamknij

Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

Karolina Piotrowska
30.04.2019 15:44
Więzień miłości - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?
fot. screen Youtube

Fani tureckich seriali, m.in. "Więźnia miłości" będą musieli przygotować się na przerwę w emisji odcinków, a na kolejny odcinek trzeba będzie poczekać aż 5 dni. Sprawdzamy, dlaczego nie ma odcinków w telewizji podczas majówki 2019 i kiedy serial wróci na antenę po przerwie.

W najbliższych dniach w telewizji nie będzie emitowany m.in. serial "Więzień miłości". Dlaczego i kiedy odcinki wrócą na antenę? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla widzów.

» Wieczna miłość - dlaczego nie ma odcinków w majówkę 2019 i kiedy nowe odcinki?

Dlaczego nie ma "Więźnia miłości" w telewizji i od kiedy?

Na czas majówki TVP zawiesza emisję wszystkich czterech pokazywanych w telewizji tureckich seriali: "Elif", "Miłosne potyczki", "Wieczna miłość" i "Więzień miłości". Ostatnie odcinki przed długim weekendem majowym 2019 będzie można obejrzeć we wtorek, 30 kwietnia.

» Majówka 2019 - kiedy wypada długi weekend majowy i jak wziąć urlop? [KALENDARZ]

Kiedy odcinki "Więźnia miłości" po majówce wrócą na antenę?

Na kolejne odcinki serialu "Więzień miłości" po majówce 2019 trzeba będzie poczekać aż 5 dni! Kontynuacja każdego z wymienionych wcześniej seriali nastąpi dopiero w poniedziałek, 6 maja o stałych porach. Oznacza to, że kolejny odcinek "Więźnia miłości" będzie można zobaczyć o godz. 17.10 w TVP2.

» Elif - dlaczego nie ma odcinków w TV i kiedy serial wraca po majówce?

"Najmłodszym" tureckim serialem w TVP jest właśnie "Więzień miłości", którego możemy oglądać od lutego 2019 roku. Główni bohaterowie to Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi), których z pozoru nic nie łączy. W życiu Ömera jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkryje jej drugie oblicze.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/KP