Zamknij

"Więzień miłości" - ile odcinków liczy serial turecki TVP2?

Jolanta Waligóra
03.04.2019 15:25
"Więzień miłości" - ile odcinków liczy serial turecki TVP2?
fot. Youtube/Tele - Seriale

Ile odcinków ma "Więzień miłości"? Turecka telenowela zadebiutuje w Telewizji Polskiej w drugiej połowie lutego 2019 i w ramówce TVP2 zastąpi "Łzy Cennet". Serial opowiadać będzie o Omerze który, aby uszczęśliwić umierającą siostrę, decyduje się na wzięcie fikcyjnego ślubu z Zehrą, która pilnie potrzebuje pieniędzy. Sprawdzamy, ile odcinków liczy "Więzień miłości" i przedstawiamy najważniejsze informacje o serialu.

"Więzień miłości" - ile odcinków liczy serial turecki, który w ramówce TVP2 zastąpi "Łzy Cennet"? Ile epizodów zostanie wyemitowanych? Jak długo będziemy oglądać historię Omera i Zehry? Sprawdzamy szczegółowe informacje o tureckiej telenoweli.

Ile odcinków ma "Więzień miłości"?

Informacji na temat tego, ile odcinków ma "Więzień miłości" szukają osoby, które chcą oglądać nową turecką telenowelę. Pierwszy odcinek serialu "Więzień miłości", który w ramówce TVP2 zastąpi "Łzy Cennet", wyemitowany zostanie we wtorek, 19 lutego 2019 o godzinie 17:10 w Telewizji Polskiej. Kolejne epizody będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o wspomnianej powyżej porze w TVP2. Każdy z odcinków będzie trwać około 45 minut.

Telenowela "Więzień miłości" to opowieść o mężczyźnie, który postanawia wziąć fikcyjny ślub, aby zadowolić swoją ukochaną, śmiertelnie chorą siostrę. Główny bohater Omer to mężczyzna, który nie ufa kobietom i nie zamierza się żenić. Dziewczyny postrzega przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego. W życiu Omera jedyną ważną kobietą jest jego siostra Ayse. To romantyczka, a jej największym marzeniem jest to, by jej brat się zakochał i był szczęśliwy. Losy bohaterów serialu "Więzień miłości" odmieniają się, gdy Ayse zapada na śmiertelną chorobę. Kobiecie zostaje tylko miesiąc życia, a Omer wie, że największym szczęściem dla siostry będzie widok jego z wybranką. Mężczyzna postanawia wziąć fikcyjny ślub z Zehrą, która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać zaledwie pół roku. Omer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku, co wyraża poprzez swoje okrutne zachowanie. Wkrótce jednak odkrywa drugie oblicze swojej "żony". 

» "Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki? «

"Więzień miłości" - ile odcinków liczy turecka telenowela?

Turecki serial "Więzień miłości" (org. Adini sen koy) - jak już wspominaliśmy powyżej - zadebiutuje w TVP we wtorek, 19 lutego. "Więzień miłości" liczy 399 epizodów (3 sezony).

Nie wiadomo jednak jeszcze, ile odcinków serialu "Więzień miłości" pokaże Telewizja Polska. Jeśli tylko pojawi się taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

RadioZET.pl/JW