Zamknij

"Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki?

Jolanta Waligóra
03.04.2019 15:26
"Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki?
fot. Youtube/Tele - Seriale

"Więzień miłości" to nowy serial turecki, który w ramówce TVP2 zastąpi "Łzy Cennet". Pierwszy odcinek telenoweli wyemitowany zostanie w drugiej połowie lutego. W rolach głównych wystąpią Erkan Meriç, Yaprak Durmaz i Hazal Subasi. Kim są bohaterowie i o czym jest serial? Szczegółowe informacje o obsadzie telenoweli "Więzień miłości" i streszczenie serialu zamieszczamy poniżej.

"Więzień miłości" - kiedy premiera nowego serialu tureckiego, który zastąpi "Łzy Cennet"? W jakie dni i o której godzinie emisja? Kim są bohaterowie? O czym będzie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy informacje o serialu "Więzień miłości".

Serial "Więzień miłości" - obsada i emisja tureckiej telenoweli

Kiedy oglądać serial "Więzień miłości"? Nowa turecka telenowela w ramówce TVP2 zastąpi "Łzy Cennet", której finał będzie można obejrzeć w poniedziałek, 18 lutego. Z kolei pierwszy odcinek serialu "Więzień miłości" wyemitowany zostanie dzień później, we wtorek 19 lutego. Telenowelę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w TVP2.

»  "Więzień miłości" - ile odcinków liczy serial turecki TVP2? «

W rolach głównych wystąpią Erkan Meriç (jako Omer), Yaprak Durmaz (Ayse) i Hazal Subasi (Zehra). Ponadto w obsadzie serialu "Więzień miłości" m.in. Aykut Igdeli (Nihat), Ali Çoban (Salim), Derya Kurtulus (Hediye), Erman Aksoy (Koray), Ezgi Baran (Alev), Berna Üçkaleler (Leyla), Sultan Elif Tas (Yasemin).

"Więzień miłości" - streszczenie. O czym jest serial?

"Więzień miłości" to opowieść o mężczyźnie, który postanawia wziąć fikcyjny ślub, aby zadowolić swoją ukochaną, śmiertelnie chorą siostrę. Główny bohater Omer to mężczyzna, który nie ufa kobietom i nie zamierza się żenić. Dziewczyny postrzega przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego. W życiu Omera jedyną ważną kobietą jest jego siostra Ayse. To romantyczka, a jej największym marzeniem jest to, by jej brat się zakochał i był szczęśliwy. 

Losy bohaterów serialu "Więzień miłości" odmieniają się, gdy Ayse zapada na śmiertelną chorobę. Kobiecie zostaje tylko miesiąc życia, a Omer wie, że największym szczęściem dla siostry będzie widok jego z wybranką. Mężczyzna postanawia wziąć fikcyjny ślub z Zehrą, która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać zaledwie pół roku. Omer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku, co wyraża poprzez swoje okrutne zachowanie. Wkrótce jednak odkrywa drugie oblicze swojej "żony".

RadioZET.pl/JW