Zamknij

Więzień miłości, odcinek 200 - STRESZCZENIE. Omer obawia się ataku. Co się wydarzy? [11.12]

Roksana Orlicka
10.12.2019 15:33
Więzień miłości odcinek 199 streszczenie
fot. YouTube/Tureckie Produkcje Po Polsku

Streszczenie 200. odcinka tureckiego serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie Omer obawia się ataku. Mężczyzna zrobi wszystko, żeby zapewnić bezpieczeństwo żonie. Co jeszcze się wydarzy w 200. odcinku serialu "Więzień miłości" i o której można go oglądać? Streszczenie 200. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji można znaleźć poniżej.

"Więzień miłości", odcinek 200- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego tureckiego serialu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Więzień miłości" i o której? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 200. odcinek serialu "Więzień miłości"

Więzień miłości, odcinek 200: Streszczenie epizodu

Streszczenie 200. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Z powodu dezynsekcji cała rodzina musi na jakiś czas opuścić dom. Natomiast Omer obawia się ataku. Najważniejsze jest dla niego zapewnienie bezpieczeństwa swojej żonie, dlatego nie spuszcza jej z oczu. Alev nadal knuje z Hilmim Yilmazem. Wkrótce Zehra zostaje porwana.

Więzień miłości, odcinek 200: Kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny 199. odcinek serialu "Więzień miłości" będzie można obejrzeć w środę, 11 grudnia 2019 roku. Odcinek 199. popularnego tureckiego serialu zostanie wyemitowany o godzinie 17:10 na kanale TVP2

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Turecki serial "Więzień miłości" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Elif, odcinek 627 - STRESZCZENIE. Elif udaje się wymknąć z domu. Co jeszcze się wydarzy? [12.12]

Zagłosuj

Oglądasz serial "Więzień miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET./Teleman.pl/RO