Zamknij

Więzień miłości, odcinek 201 - STRESZCZENIE. Omerowi udaje się uwolnić Zehrę. Co jeszcze się wydarzy? [12.12]

Roksana Orlicka
11.12.2019 15:15
Więzień miłości odcinek 201 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Tureckie Produkcje Po Polsku

Streszczenie 201. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie serialu Mehtap mówi Salimowi, że Koray pożyczył od niej pieniądze. Natomiast Omerowi udaje się uwolnić Zehrę. Co jeszcze się wydarzy w 201. odcinku serialu "Więzień miłości" i gdzie oraz o której można go oglądać? Podajemy szczegóły emisji i streszczenie 201. odcinka serialu "Więzień miłości".

Więzień miłości, odcinek 201 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego tureckiego serialu, który jest emitowany w Telewizji Polskiej? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek serialu "Więzień miłości" i o której? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 201. odcinek serialu "Więzień miłości".  

Więzień miłości, odcinek 201: Streszczenie epizodu

Streszczenie 201. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Mehtap mówi Salimowi, że Koray pożyczył od niej pieniądze. Mężczyzna nie jest z tego faktu zadowolony i nie ukrywa tego. Shukran znajduje jednak sposób, by go uspokoić. Omerowi udaje się wyjść cało z zastawionej na niego śmiertelnie niebezpiecznej pułapki i uwolnić Zehrę. Po tych trudnych przeżyciach chce zostać w domu sam z żoną. Wysyła rodzinę poza miasto.

Więzień miłości, odcinek 201: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 201. odcinek serialu "Więzień miłości" będzie można obejrzeć w czwartek, 12 grudnia 2019 roku. Odcinek 201. popularnego tureckiego serialu zostanie wyemitowany o godzinie 17:10 na kanale TVP2.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Turecki serial "Więzień miłości" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP

Zobacz także: Więzień miłości, odcinek 200 - STRESZCZENIE. Omer obawia się ataku. Co się wydarzy? [11.12]

Zagłosuj

Oglądasz serial "Więzień miłości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO