Zamknij

Więzień miłości, odcinek 202 - STRESZCZENIE. Omer jest sam z Zehrą w rezydencji. Co jeszcze się wydarzy? [13.12]

Roksana Orlicka
11.12.2019 15:37
Więzień miłości odcinek 202 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Tureckie Produkcje Po Polsku

Streszczenie 202. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie tureckiej telenoweli po wyjeździe bliskich Omer jest sam z Zehrą w rezydencji. Natomiast jego dom otaczają ludzie Hilmiego. Co jeszcze się wydarzy w 202. odcinku serialu "Więzień miłości" i o której można go oglądać? Streszczenie 202. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji można znaleźć poniżej.

"Więzień miłości", odcinek 202 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnego tureckiego serialu, który można oglądać w Telewizji Polskiej? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy odcinek serialu "Więzień miłości" i o której? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące serialu i streszczamy 202. odcinek serialu "Więzień miłości".

Więzień miłości, odcinek 202: Streszczenie epizodu

Streszczenie 202. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Najbliżsi Omera wyjeżdżają z domu. Mężczyzna zostaje sam z Zehrą w rezydencji. Omer opiekuje się zoną i przygotowuje dla niej uroczystą kolację. Co więcej, ogląda film, który nakręciła wraz z Mertem i jest zachwycony efektem. Niestety, jego spokój zostaje szybko zakłócony - jego dom otaczają ludzie Kilmiego. Natomiast Mehtap zostaje okradziona przez jednego z dłużników.

Zobacz także: Więzień miłości, odcinek 200 - STRESZCZENIE. Omer obawia się ataku. Co się wydarzy? [11.12]

Więzień miłości, odcinek 202: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 202. odcinek serialu "Więzień miłości" będzie można obejrzeć w piątek, 13 grudnia 2019 roku. Odcinek 202. popularnego tureckiego serialu zostanie wyemitowany o godzinie 17:10 na kanale TVP2

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. Turecki serial "Więzień miłości" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Zobacz także: Więzień miłości, odcinek 201 - STRESZCZENIE. Omerowi udaje się uwolnić Zehrę. Co jeszcze się wydarzy? [12.12]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO