Zamknij

Więzień miłości, odcinek 216- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [10.01]

Roksana Orlicka
09.01.2020 09:39
Więzień miłości odcinek 216 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Screen

Streszczenie 216. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Zehra i Omer spędzają noc u Leyli. Natomiast Mert przegląda dokumenty dotyczące ojca. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Kiedy będzie można obejrzeć najnowszy odcinek serialu "Więzień miłości"? Podajemy streszczenie 216. epizodu i szczegóły emisji "Więźnia miłości".

"Więzień miłości", odcinek 216- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu "Więzień miłości"? Gdzie i kiedy oglądać turecką telenowelę? Poniżej zamieszczamy streszczenie 216. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły emisji.

Więzień miłości, odcinek 216: Streszczenie epizodu

Streszczenie 216. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Zehra i Omer spędzają noc u Leyli. Z samego rana Koray składa im niezapowiedzianą wizytę. Co więcej, przychodzi również sąsiadka, która chce poprosić Zehrę o opiekę nad jej matką. Natomiast Mert przegląda dokumenty dotyczące ojca. Alev zawiadamia o tym Hilmiego Yilmaza.

Więzień miłości, odcinek 216: Gdzie i kiedy oglądać?

216. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w piątek, 10 stycznia 2020 roku o godzinie 17:05 na kanale TVP 2.

Zagłosuj

Omer i Zehra powinni zostać razem?

Liczba głosów:

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO