Zamknij

Więzień miłości, 224 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [22.01]

Roksana Orlicka
21.01.2020 09:39
Więzień miłości odcinek 224 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Więzień miłości screen

Streszczenie 224. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnej tureckiej telenoweli Omer jest bliski tego, żeby się oświadczyć. Co jeszcze się wydarzy w serialu i kiedy można obejrzeć nowy epizod? Podajemy streszczenie 223. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.

"Więzień miłości", odcinek 224 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć turecki serial? Poniżej zamieszczamy streszczenie 224. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Więzień miłości, odcinek 224: Streszczenie epizodu

Streszczenie 224. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej:

Asya pokazuje swojej matce, Müzeyyen i Dżewrije pierścionek, który dostała od wujka. Dziewczynka mówi im, że Omer kupił podobny prezent Zehrze. Wywołuje to duże poruszenie i wszystkie zebrane w domu kobiety chcą go zobaczyć. Omer jest bliski tego, by w końcu oświadczyć się Zehrze. Mężczyzna nie wie jednak, jak się za to zabrać. Natomiast Hilmi Yilmaz trafia do aresztu.

Zagłosuj

Czy Omer powinien się oświadczyć Zehrze?

Liczba głosów:

Więzień miłości, odcinek 224: Gdzie i kiedy oglądać?

224. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w środę, 22 stycznia 2020 roku o godzinie 17:05 na kanale TVP 2.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO