Zamknij

Więzień miłości, odcinek 232 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [3.02]

Roksana Orlicka
03.02.2020 10:25
Więzień miłości odcinek 232 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Więzień miłości screen

Streszczenie 232. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej. W popularnej tureckiej telenoweli wyniki badań potwierdzają, że Ayse jest zdrowa. Natomiast Sadi domaga się od Sabah zwrotu długów, które zaciągnęła Mehtap. Co jeszcze się wydarzy w serialu i kiedy można obejrzeć nowy epizod? Podajemy streszczenie 232. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.  

"Więzień miłości", odcinek 232 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć turecki serial? Podajemy streszczenie 232. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Więzień miłości, odcinek 232: Streszczenie epizodu

Zapowiedź 232. odcinka serialu "Więzień miłości" można znaleźć poniżej:

Ayse jest zdrowa - dziewczyna otrzymuje wyniki badań. Natomiast Sadi domaga się od Sabah zwrotu długów, które zaciągnęła Mehtap. Kobieta postanawia zdobyć pieniądze. Zamierza ściągnąć należności od ludzi, którym jej przełożona udzieliła pożyczki. Shukran planuje wyswatać Zehrę.

Więzień miłości, odcinek 232: Gdzie i kiedy oglądać?

232. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 3 lutego 2020 roku o godzinie 17:05 na kanale TVP 2.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Zagłosuj

Który serial wolisz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO