Zamknij

Więzień miłości, odcinek 338 - STRESZCZENIE. Ayse jest obserwowana przez tajemniczą osobę [7.07]

06.07.2020 15:55
Więzień miłości
fot. YouTube

Streszczenie 338. odcinka serialu "Więzień miłości" odkrywa wiele nowych, ciekawych wydarzeń. Ayse jest zdruzgotana tym, czego dowiedziała się o Zehrze i Omerze. Wychodzi z domu. Okazuje się, że jest obserwowana przez tajemniczą osobę. Czy dziewczynie coś zagraża? Co się jeszcze wydarzy w 338. odcinka serialu "Więzień miłości"? Streszczenie i szczegóły emisji odcinka prezentujemy poniżej.

"Więzień miłości", odcinek 338 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 338. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.  

Więzień miłości, odcinek 338: Streszczenie epizodu

Ayse już wie, jaka jest prawda o małżeństwie Zehry i Omera. Nie może zrozumieć, jak najbliższe osoby mogły ją tak okłamać. Choć oni chcą wszystko jej wyjaśnić, dziewczyna nie może się pozbierać.

Streszczenie 338. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Ömer, Zehra i Nihat zastanawiają się, jak wyznać Ayse prawdę. Zehra uważa, że potrzebna jest pomoc specjalisty, aby ona i Ömer mogli powiedzieć jej wszystko. Ömer decyduje się więc porozmawiać z siostrą w obecności psychologa. Zrozpaczona Ayse wychodzi, by się przewietrzyć. Jest przez kogoś obserwowana. Cewrije przenosi się z domu Ömera do Salima. Sabah martwi się o Kerema. Ma nadzieję, że Koray powie jej, co dzieje się z jego przyjacielem. Ayse powoli wraca do domu, ale na jej drodze staje... Muge!

Więzień miłości, odcinek 338: Gdzie i kiedy oglądać?

338. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany we wtorek, 7 lipca 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Teleman.pl