Zamknij

Wikingowie, odcinek 4 sezon 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie? [19.12]

Roksana Orlicka
11.12.2019 13:39
Wikingowie odcinek 4 sezon 6 streszczenie i szczegóły
fot. YouTube/HISTORY

Streszczenie 4. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnego serialu Lagertha przejmuje dowodzenie nad mieszkańcami wioski. Natomiast Olaf snuje ambitne plany związane z Norwegią. Co jeszcze się wydarzy w serialu "Wikingowie" i kiedy oraz o której oglądać? Podajemy szczegóły dotyczące emisji oraz streszczenie 4. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie".

"Wikingowie", odcinek 4. sezon 6. - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 4. epizodzie serialu "Wikingowie"? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Jak zachowa się Lagertha? Kiedy i o której godzinie oglądać 4. odcinek 6. sezonu serialu "Wikingowie"? Podajemy szczegóły dotyczące emisji epizodu, ale także streszczenie 4. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie".

Wikingowie, odcinek 4 sezon 6: Streszczenie epizodu

Streszczenie 4. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie" prezentuje się następująco:

Lagertha zostaje przywódczynią wioski. Chociaż bardzo próbuje temu zapobiec, to konfrontacja okazuje się nieuchronna, a jej skutki bardzo poważne. Natomiast Olaf snuje ambitne plany związane z Norwegią. Co więcej, Ivar odbywa rozmowę z Olegiem w Kijowie o jego pomysłach dotyczących losów Skandynawii. Najbardziej jednak niepokoi się o Igora, ponieważ znajduje się on pod pełną kontrolą księcia.

Zobacz także: Wikingowie, odcinek 3 sezon 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie? [12.12]

Wikingowie, odcinek 4 sezon 6: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek 6. sezonu serialu "Wikingowie" będzie można obejrzeć w czwartek, 19 grudnia 2019 roku. Nowy 4. epizod serialu "Wikingowie" zostanie wyemitowany na antenie programu HISTORY o godzinie 21:00.

Zobacz także: „Wikingowie”: Polka wystąpi w kultowym serialu

Zagłosuj

Oglądasz serial "Wikingowie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO