Zamknij

Wikingowie: Odcinek 8 sezon 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy? [23.01]

Roksana Orlicka
23.01.2020 09:18
Wikingowie odcinek 8 sezon 6 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/ HISTORY

Streszczenie 8. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnego serialu Ubbe i Torvi wyjeżdżają, by odkryć nowe ziemie i odnaleźć przyjaciół. Co jeszcze się wydarzy? Kiedy i o której oglądać 8. odcinek 6. sezonu "Wikingów"? Poniżej można znaleźć streszczenie 7. epizodu i szczegóły dotyczące "Wikingów".

"Wikingowie", odcinek 8 sezon 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 8. epizodzie popularnego serialu "Wikingowie"? Jak się potoczą dalsze losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie oglądać 8. odcinek 6. sezonu serialu "Wikingowie"? Podajemy szczegóły emisji i streszczenie 8. odcinka serialu "Wikingowie".

Wikingowie: odcinek 8. sezon 6.: Streszczenie epizodu 

Streszczenie 8. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie" można znaleźć poniżej:

Björn musi podjąć trudną decyzję. Natomiast Ubbe i Torvi wyjeżdżają z Kattegat, by odkryć nowe ziemie i odnaleźć przyjaciół. Oleg dopracowuje plany skandynawskiej kampanii. Król Harald nie ma pojęcia, skąd pochodzą agresorzy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Wikingowie: odcinek 8. sezon 6.: Gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek 6. sezonu serialu "Wikingowie" będzie można obejrzeć w czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Nowy epizod zostanie wyemitowany na antenie programu HISTORY o godzinie 21:00.

Zagłosuj

Jak długo oglądasz serial "Wikingowie"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Wikingowie, odcinek 7 sezon 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzyło w epizodzie? [16.01]

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO