Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wikingowie: sezon 5. odcinek 11. - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

14.11.2018 17:28

Kontynuacja 5. sezonu Wikingów i 11. odcinek zostaną wyemitowane już pod koniec listopada. Dodatkowo w sieci pojawił się także zwiastun zapowiadający kontynuację sezonu, w którym przedstawiony został powrót jednego z bohaterów.

Wikingowie: sezon 5. odcinek 11. - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? fot. Youtube / HISTORY

Gdzie oglądać 11. odcinek 5. sezonu "Wikingów" i kiedy premiera S05E11 i pozostałych odcinków? Dla wszystkich fanów, którzy nie mogą się doczekać dalszych losów bohaterów, sprawdzamy najważniejsze informacje, zwiastun, daty i godziny emisji odcinków i wiele innych przydatnych informacji.

Wikingowie: sezon 5. odcinek 11. - kiedy premiera? [ZWIASTUN]

Już w lipcu 2018 roku wiedzieliśmy na pewno, że 11. odcinek 5. sezonu "Wikingów" zostanie wyemitowany dopiero pod koniec listopada. Teraz wiemy już na pewno, kiedy nastąpi premiera kontynuacji serialu "Wikingowie" - S05E11. Data została ujawniona w oficjalnym zwiastunie, który został opublikowany na koncie Youtube kanału History. Nowy odcinek pojawi się już w środę, 28 listopada 2018 roku.

Przed premierą 11. odcinka 5. sezonu "Wikingów" fani serialu mają szansę przypomnieć sobie fabułę z poprzednich odcinków. Powtórki są emitowane m.in. na kanale Puls TV (sezon 4.) oraz na kanale History (sezon 5.).

» Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, STRESZCZENIE, OBSADA]

Gdzie oglądać 2. część 5. sezonu serialu "Wikingowie"? [S05E11 online, w TV]

Gdzie oglądać kontynuację 5. sezonu "Wikingów"? 11. odcinek serialu w telewizji będzie można obejrzeć na kanale History w środę, 28 listopada. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie oglądać 5. sezon serialu "Wikingowie" online, serial jest dostępny na platformie ipla.tv w cenie 20 zł za pakiet IPLA NEWS I ROZRYWKA na 30 dni. Przypominamy także, że odcinki z poprzednich sezonów dostępne są na platformie Netflix.

RadioZET.pl/KP

Oceń