Zamknij

Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera 1. odcinka i gdzie oglądać? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
05.11.2019 12:22
Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, STRESZCZENIE, OBSADA]
fot. screen z youtube/UPC Polska

Kiedy 6. sezon "Wikingów"? Data premiery nowego sezonu poszukiwana jest przez wielu fanów serialu. Sprawdziliśmy, co już wiadomo o kolejnej serii, kto zagra i o czym będzie nowy sezon. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy 1. odcinek 6. sezonu "Wikingów" oraz gdzie oglądać długo wyczekiwaną nową serię serialu.

"Wikingowie", sezon 6 - kiedy premiera? Kto zagra w najnowszej serii popularnego serialu? O czym będzie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 1. odcinek 6. sezonu "Wikingów" oraz gdzie oglądać serial.

The Kissing Booth: kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, OBSADA]

Wikingowie 6. sezon - kiedy premiera 1. odcinka serialu i gdzie oglądać? [DATA]

W czwartek, 31 stycznia 2019 roku wyemitowany został ostatni odcinek 5. sezonu "Wikingów". Zakończenie serialu pozostawiło wiele wątpliwości, dlatego fani kultowej produkcji szukają informacji na temat daty premiery sezonu 6. "Wikingów".

Wiadomo już, że kolejny sezon został zamówiony przez stację History jeszcze przed premierą 5. serii, a niedawno pojawiły się oficjalne informacje dotyczące daty premiery najnowszej serii. 1. odcinek 6. sezonu "Wikingów" oraz drugi zadebiutuje w Polsce w czwartek 5 grudnia 2019 o godzinie 21:00 na kanale HISTORY Polska. Kolejne osiem odcinków emitowanych będzie w każdy czwartek o tej samej porze. Pozostałe dziesięć odcinków sezonu szóstego zostanie wyemitowanych w 2020 roku. 

Wszystkie odcinki 6. sezonu "Wikingów" będzie można oglądać na kanale HISTORY Polska.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 6. sezon serialu "Wikingowie"?

Liczba głosów:

Wikingowie sezon 6 - o czym będzie i kto zagra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Sezon 6. serialu "Wikingowie", podobnie jak ostatnie serie, ma składać się z dwudziestu odcinków. Jeden z nich zostanie wyreżyserowany przez Katheryn Winnick, która w serialu wciela się w rolę Lagertha Lothbrok. Wiadomo także, że w obsadzie sezonu 6. "Wikingów" zobaczymy m.in. rosyjskiego aktora Danila Kozlovsky'ego, który zagra Olega Proroka, czyli księcia Waregów. Ponadto zagrają m.in. Jordan Patrick Smith, Georgia Hirst czy Gustaf Skarsgard.

Zwiastun finałowych odcinków koncentruje się na postaci Bjorna, który objął władzę w Kattegat. Syn Ragnara będzie musiał stawić czoła wielu dylematom. Tymczasem Ivar, szukając własnej drogi trafi na Jedwabny Szlak, który ostatecznie doprowadzi go Rosji. Tam spotka księcia Olega (Danila Kozłowski), bezwzględnego i nieprzewidywalnego rosyjskiego władcę. Lagertha będzie początkowo wiodła spokojne życie na farmie, ale w finałowych odcinkach "Wikingów" ją również nie ominą niebezpieczeństwa. Ubbe (Jordan Patrick Smith) i Torvi (Georgia Hirst) będą z kolei podróżować po Islandii, gdzie spróbują odkryć tajemnicę zniknięcia Flokiego (Gustaf Skarsgard) - czytamy na portalu Telemagazyn.pl

Wikingowie sezon 6. - ZWIASTUN: gdzie obejrzeć i kiedy premiera serialu?

Zwiastun 6. sezonu "Wikingów" zamieszczamy poniżej.

Przypomnijmy, że 6. sezon "Wikingów" będzie zarazem ostatnim.

RadioZET.pl/JW