Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, STRESZCZENIE, OBSADA]

14.11.2018 18:00
xxx zet

Kiedy sezon 6. serialu "Wikingowie"? Data premiery nowego sezonu poszukiwana jest przez wielu fanów serialu. Sprawdziliśmy, co już wiadomo o kolejnej serii. Kto zagra i o czym będzie nowy sezon? Poniżej znajdziecie informacje na temat daty premiery oraz obsady.

Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, STRESZCZENIE, OBSADA] fot. screen z youtube/UPC Polska

Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera? Odpowiadamy na często zadawane pytanie i sprawdzamy, co już wiadomo o nowej serii kultowego serialu.

» The Kissing Booth: kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, OBSADA] «

Wikingowie 6. sezon - kiedy premiera? [DATA]

Mimo że 11. odcinek 5. sezonu serialu wyemitowany zostanie dopiero pod koniec listopada, to już teraz wielu fanów kultowej produkcji szuka informacji na temat daty premiery sezonu 6. "Wikingów". Wiadomo już, że kolejny sezon został zamówiony przez stację History jeszcze przed premierą 5. serii i ma wejść w fazę produkcji już w najbliższych miesiącach. Niestety nie jest jeszcze znana dokładna data premiery S06E01 serialu "Wikingowie". Przed nami jeszcze 10 odcinków 5. serii, więc możemy być pewni, że nowy sezon nie pojawi się wcześniej niż w następnym roku. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» Wikingowie: sezon 5. odcinek 11. - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Zagłosuj

Będziesz oglądać 6. sezon serialu "Wikingowie"?

Wikingowie sezon 6. - o czym będzie i kto zagra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

Sezon 6. serialu "Wikingowie", podobnie jak ostatnie serie, ma składać się z dwudziestu odcinków. Jeden z nich zostanie wyreżyserowany przez Katheryn Winnick, która w serialu wciela się w rolę Lagertha Lothbrok. Wiadomo także, że w obsadzie sezonu 6. "Wikingów" zobaczymy rosyjskiego aktora Danila Kozlovsky'ego, który zagra Olega Proroka, czyli księcia Waregów. 

RadioZET.pl/JW

Oceń