Zamknij

Wikingowie, odcinek 6 sezon 6- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie? [9 stycznia]

Roksana Orlicka
08.01.2020 13:46
Wikingowie sezon 6 odcinek 6 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/HISTORY

Streszczenie 6. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie popularnego serialu Lagertha ma stoczyć pojedynek, który rozstrzygnie o zwycięstwie. Co się jeszcze wydarzy? Kiedy i o której oglądać 6. odcinek 6. sezonu "Wikingów"? Poniżej można znaleźć streszczenie odcinka i szczegóły dotyczące emisji.

"Wikingowie", odcinek 6 sezon 6- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 6. epizodzie popularnego serialu "Wikingowie"? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie oglądać 6. odcinek 6. sezonu serialu "Wikingowie"? Podajemy szczegóły emisji i streszczenie 6. odcinka serialu "Wikingowie".

Wikingowie, odcinek 6 sezon 6: Streszczenie epizodu

Streszczenie 6. odcinka 6. sezonu serialu "Wikingowie" prezentuje się następująco:

Björn jest zmuszony natychmiast zareagować, kiedy zostaje ogłoszony nowy król Norwegii. Wioska znowu staje się celem ataku. Lagertha musi stoczyć pojedynek, który rozstrzygnie o zwycięstwie. W Kattegat Hvitserk stopniowo traci nad sobą panowanie i poddaje się własnym obsesjom.

Wikingowie, odcinek 6 sezon 6: Gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek 6. sezonu serialu "Wikingowie" będzie można obejrzeć w czwartek, 9 stycznia 2020 roku. Nowy epizod zostanie wyemitowany na antenie programu HISTORY o godzinie 21:00.

Zagłosuj

Jak długo oglądasz serial "Wikingowie"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Wikingowie sezon 6. - ZWIASTUN: gdzie obejrzeć i kiedy premiera serialu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO