Zamknij

Wikingowie sezon 6. - ZWIASTUN: gdzie obejrzeć i kiedy premiera serialu?

Redakcja
01.02.2019 13:56
Wikingowie sezon 6. - ZWIASTUN: gdzie obejrzeć i kiedy premiera serialu?
fot. Facebook / HISTORYpolska

Zwiastun 6. sezonu "Wikingów" jest już dostępny! Data premiery nowych odcinków serialu jest poszukiwana przez wielu fanów. Sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnej serii, o czym będzie nowy sezon i gdzie będzie można go obejrzeć. Poniżej publikujemy także oficjalny zwiastun 6. sezonu "Wikingów".

Zwiastun 6. sezonu "Wikingów" - kiedy premiera, gdzie oglądać, o czym będzie kontynuacja? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów.

"Wikingowie" sezon 6. - ZWIASTUN: o czym będą nowe odcinki?

W czwartek, 31 stycznia 2019 roku został wyemitowany ostatni odcinek 5. sezonu "Wikingów". W związku z tym wielu fanów zadaje pytania: kiedy premiera kolejnej części i zwiastun 6. sezonu "Wikingów"? Jeszcze przed premierą finałowego epizodu na Facebooku została opublikowana oficjalna nowych odcinków.

Poniżej możecie obejrzeć pełny zwiastun 6. sezonu "Wikingów":

6. sezon serialu "Wikingowie", podobnie jak ostatnie serie, ma składać się z dwudziestu odcinków. Jeden z nich zostanie wyreżyserowany przez Katheryn Winnick, która w serialu wciela się w rolę Lagertha Lothbrok. Wiadomo także, że w obsadzie sezonu 6. "Wikingów" zobaczymy rosyjskiego aktora Danila Kozlovsky'ego, który zagra Olega Proroka, czyli księcia Waregów. 

» Wikingowie, sezon 6 - kiedy premiera? [DATA, STRESZCZENIE, OBSADA]

Kiedy premiera i gdzie obejrzeć 6. sezon "Wikingów"?

Wiemy już, że kolejny sezon został zamówiony przez stację History jeszcze przed premierą 5. serii i najprawdopodobniej jest już w fazie produkcji. Niestety, nie jest jeszcze znana dokładna data premiery 6. sezonu serialu "Wikingowie". Możemy być pewni, że nowe odcinki nie pojawią się wcześniej niż w pod koniec 2019 roku. Jedyną wskazówką może być informacja zamieszczona pod zwiastunem 6. sezonu "Wikingów". Zgodnie z tym nowe odcinki będziemy mogli zobaczyć "już niedługo".

Nowe odcinki 6. sezonu "Wikingów" będzie można oglądać na kanale History. Więcej szczegółów poznamy dopiero wtedy, gdy zostanie ogłoszona oficjalna data premiery. Będziemy aktualizować na bieżąco ten artykuł.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 6. sezon serialu "Wikingowie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP