Zamknij

Wiktor Mrozik - kim jest uczestnik "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, INSTA]

Piotr Krajewski
24.04.2019 14:55
Wiktor Mrozik - kim jest uczestnik "Agenta Gwiazdy"? [WIEK, WZROST, INSTA]
fot. Instagram.com/mrozikoficjalnie

Wiktor Mrozik to uczestnik nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Wielu może kojarzyć go przede wszystkim z Youtube, gdzie zamieszczał zabawne filmy i teledyski. Tajemniczy uczestnik show jest także - jak sam o sobie pisze - tancerzem, wariatem i pasjonatem. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Wiktora Mrozika zamieszczamy poniżej.

Kim jest Wiktor Mrozik? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje o uczestniku nowej edycji programu "Agent Gwiazdy" można znaleźć poniżej.

» Angelika Mucha - kim jest Littlemooonster96, uczestniczka "Agenta Gwiazdy"? «

Wiktor Mrozik z "Agenta Gwiazdy" - kim jest uczestnik programu?

Wiktor Mrozik urodził się w Warszawie. Rozgłos zyskał dzięki Youtubowi, gdzie zamieszczał zabawne filmy i teledyski. Przez pewien czas związany był także z grupą youtuberów, która działa pod nazwą "Ponki". W jednym z filmów na swoim kanale Mrozik Oficjalnie opowiada nawet o powodach odejścia od "Ponków". Wiktor Mrozik, zanim zaczął karierę w internecie, zajmował się modelingiem. Na swoim koncie ma także dwuletnią współpracę w zespole disco polo. Wiktor Mrozk - jak sam o sobie pisze - jest tancerzem, wariatem i pasjonatem. 

Robię wiele różnych rzeczy w swoim życiu i chcę się dzielić pozytywnym vibem. - czytamy w opisie uczestnika show na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

Teraz youtuber wystąpi w nowej edycji programu "Agent Gwiazdy". Wiktor Mrozik w show zmierzy się m.in. z Angeliką Muchą, Edytą Górniak, Agatą Nizińską, Damianem Kordasem, Katarzyną Wołejnio, Andrzejem Gołotą, Marią Sadowską czy Aleksandrem Dobą.

Wiktor Mrozik - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Wiktor Mrozik ma 26 lat. Wiele osób zastanawia się także, ile wzrostu ma uczestnik programu "Agent Gwiazdy". Informacje na ten temat nie zostały jednak zamieszczone w sieci. 

Kto jest agentem 2019? Przecieki, przypuszczenia, plotki [AGENT GWIAZDY 4]

Choć youtuber jest aktywny w mediach społecznościowych, to życie prywatne Wiktora Mrozika owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo zatem, czy uczestnik show ma dziewczynę oraz z kim był w związku. Wiktor Mrozik na Instagramie figuruje pod nazwą: mrozikoficjalnie.

RadioZET.pl/JW