Zamknij

Wiktoria Gąsiewska - kim jest prowadząca "The Voice of Poland"? [WIEK, CHŁOPAK]

Jolanta Waligóra
23.08.2019 13:08
Wiktoria Gąsiewska – kim jest uczestniczka "Dance, Dance, Dance"? [WIEK, CHŁOPAK]
fot. Sylvia Dabrowa/Polska Press/EASTNEWS

Wiktoria Gąsiewska to nowa prowadząca program "The Voice of Poland" 2019. Aktorka dobrze znana jest wielu widzom Telewizji Polskiej m.in. z występu w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Wiktorii Gąsiewskiej można znaleźć poniżej.

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? Wiek, chłopak, Instagram, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat prowadzącej program "The Voice of Poland", można znaleźć poniżej.

Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak, Instagram, kariera, życie prywatne

Wiktoria Gąsiewska urodziła się 13 marca 1999 roku w Warszawie (w tym roku skończy 20 lat). To młoda aktorka, która na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum", gdzie wcieliła się w małą Eugenię. Rola ta przyniosła jej dużą popularność. Od tego czasu Wiktoria Gąsiewska zagrała w wielu filmach oraz serialach. Możemy ją kojarzyć m.in. z takich produkcji, jak "Katyń", "Lejdis", "Barwy Szczęścia", czy "Przyjaciółki". Młoda aktorka znana jest także z popularnego serialu "Rodzinka.pl", gdzie zagrała Agatę, dziewczynę Kuby. Ponadto Wiktoria Gąsiewska wzięła udział w ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jej tanecznym partnerem został Oskar Dziedzic. Para odpadła jednak w trzecim odcinku, tym samym zajmując 9. miejsce.

Wiele osób zastanawia się także, kim jest chłopak Wiktorii Gąsiewskiej. To młody aktor Adam Zdrójkowski, który znany jest m.in. z roli Jakuba Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Wiktorię Gąsiewską na Instagramie można znaleźć pod nazwą wiktoria_gasiewska.

Wiktoria Gąsiewska z "The Voice of Poland" 2019

Wiktoria Gąsiewska to kolejna z ogłoszonych prowadzących program "The Voice of Poland" 2019. Razem z aktorką show poprowadzą: Adam Zdrójkowski, Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska

RadioZET.pl/JW