Zamknij

Wiktoria Józefiok - Big Brother: kim jest kandydatka do programu TVN?

Jolanta Waligóra
09.09.2019 12:35
Wiktoria Józefiok - Big Brother: kim jest kandydatka do programu TVN?
fot. Instagram/bigbrother.tvn7

Kim jest Wiktoria Józefiok? Młoda dziewczyna jest jedną z trojga kandydatów do nowej edycji programu "Big Brother". O tym, czy kobieta wejdzie do Domu Wielkiego Brata, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS oraz online. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Wiktorii Józefiok z "Big Brothera", można znaleźć poniżej.

Kim jest Wiktoria Józefiok? "Big Brother" 2019, wiek, wzrost, chłopak, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat kandydatki do nowej edycji programu, można znaleźć w tym artykule.

Wiktoria Józefiok: Big Brother - kim jest kandydatka do programu?

Wiktoria Józefiok z "Big Brothera" to jedna z trojga kandydatów do nowej edycji jednego z najpopularniejszych programów TVN 7. O uczestnictwo w show młoda dziewczyna walczy z 21-letnią Martyną Lewandowską oraz 36-letnim Sewerynem Sroką. O tym, kto z wymienionych przed chwilą kandydatów wejdzie do Domu Wielkiego Brata, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS oraz online. 

Jeśli chcemy, aby kolejną uczestniczką "Big Brothera" została Wiktoria Józefiok, należy zagłosować online za pośrednictwem strony www.decyduj.online lub wysłać SMS o treści 3 na numer 7322. Koszt jednego SMS-a/głosu to 3,69 zł z VAT. Osoby, które oddają głos na swojego faworyta, biorą udział w loterii o 5 000 oraz 100 000 zł. 

Wiktoria Józefiok z Big Brothera - kim jest kandydatka? 

Wiktoria Józefiok ma 19 lat i w tym roku zdawała maturę. Jest Ślązaczką i - jak widzimy w zapowiedzi - trenuje sztuki walki. Co więcej, potencjalna uczestniczka show występuje także w zespole ludowym. Młoda dziewczyna jest - jaka sama o sobie mówi - bardzo świadomą siebie osobą. Uważa, że ma wrażliwą duszę, a w szkole była typem outsidera. Dużo siły do życia daje jej muzyka. Wiadomo również, że 19-latka jest singielką. 

Jeśli ktoś mi nadepnie na odcisk to jest Amba Fatima, jest koniec - opisuje się kandydatka do programu "Big Brother" Wiktoria Józefiok.

W programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zaprezentowali się wszyscy kandydaci do nowej edycji "Big Brothera", Wiktoria powiedziała także, że boi się, że tata wyrzuci ją z domu, gdy dowie się, że dostała się do programu. Ponadto zdradziła, że spośród wszystkich uczestników poprzedniej edycji show, najbliżej jej do zwyciężczyni, Magdy Wójcik.

Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo - dodała w "Dzień Dobry TVN".

Seweryn Sroka - Big Brother 2019: kim jest kandydat do programu TVN?

Filmik zapowiadający kandydatkę do nowej edycji show można znaleźć poniżej. Wiktoria Józefiok na Instagramie figuruje pod nazwą: pola.weber.

Drugi sezon "Big Brothera" zadebiutuje w piątek, 13 września 2019 roku. Pierwszy odcinek programu będzie można oglądać o godzinie 20:00 w TVN 7. To właśnie wtedy prawdopodobnie dowiemy się, czy Wiktoria Józefiok zostanie kolejną uczestniczką "Big Brothera". Przypomnijmy, że pierwszą ogłoszoną uczestniczką została Karolina Włodarska. W piątek podczas areny poznamy wszystkich mieszkańców Domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2: Data premiery ujawniona. Kiedy pierwszy odcinek nowej edycji?

RadioZET.pl/JW