Zamknij

Wiosenna ramówka TVP 2019 - piosenka: co to za utwór i kto go śpiewa?

Redakcja
15.02.2019 14:31
Wiosenna ramówka TVP 2019 - piosenka: co to za utwór i kto go śpiewa?
fot. Youtube / TVP VOD

Piosenka w spocie wiosennej ramówki TVP 2019 to niezwykle energetyczny utwór, a jego tytułu poszukuje wiele osób, które widziały już film promocyjny Telewizji Polskiej. Co to za utwór, kto go śpiewa i jak znaleźć go w sieci? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule.

Wiosenna ramówka TVP 2019 - piosenka: co to za utwór i kto go śpiewa? Sprawdzamy, jaka piosenka została wybrana do spotu promującego wiosenną ramówkę TVP w 2019 roku, kto ją śpiewa i o czym jest ten utwór.

» TVP: wiosenna ramówka 2019 - seriale, programy, nowości. Kiedy i co oglądać?

Wiosenna ramówka TVP 2019 - PIOSENKA: co to za utwór?

W spocie promującym wiosenną ramówkę TVP 2019 piosenka jest jednym z najważniejszych elementów zapowiedzi. W filmie widzimy gwiazdy najważniejszych produkcji stacji telewizyjnej, które tańczą do tego energetycznego utworu tańczą.

Piosenka z wiosennej ramówki TVP 2019 nosi tytuł "Katchi". Słowo jest starodawnym terminem Indian i oznacza dosłownie "kochający dotyk". Utwór stworzyli Ofenbach. Jest to duet DJów z Francji, a jego członkowie, czyli Dorian Lo i César de Rummel poznali się w szkole w wieku 13 lat. Ich wspólna kariera muzyczna rozpoczęła się jednak dopiero w 2014 roku. Utwór został wydany 25 sierpnia 2017 roku.

Piosenka w spocie wiosennej ramówki TVP 2019 to właściwie remiks oryginalnego utworu wykonywanego przez Nicka Waterhouse'a, amerykańskiego piosenkarza znanego głównie z utworów jazzowych i soulowych.

Spot wiosennej ramówki TVP 2019 - co zobaczymy wiosną w TV?

Piosenka w spocie wiosennej ramówki TVP 2019 to oczywiście nie wszystko. Dzięki zapowiedzi wiemy już, że na antenie wiosną pojawią się przede wszystkim kontynuacje seriali, m.in. "M jak Miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Na sygnale", "Rodzinka.pl", "Za marzenia", "Ojciec Mateusz", "O mnie się nie martw". Nie zabraknie również kolejnych odcinków zimowych nowości - bijące rekordy popularności "Sanatorium miłości" oraz medyczny serial "Echo serca". Pojawią się także nowe tytuły, np. "Stulecie winnych"

Wiosną w TVP 2019 powrócą także programy rozrywkowe: "La La Poland", "Familiada", "Jaka to melodia?", "The Wall. Wygraj marzenia" - z nowym prowadzącym - Maciejem Kurzajewskim, "Jeden z dziesięciu" oraz "Koło Fortuny".

Spot wiosennej ramówki TVP 2019 można obejrzeć poniżej. 

RadioZET.pl/KP