Zamknij

Witaj Lato na Bielanach 2019 w Warszawie. Kiedy i kto wystąpi? [PROGRAM]

Piotr Krajewski
12.06.2019 16:41
Witaj lato na Bielanach 2019 koncert Warszawa kiedy i kto wystąpi program
fot. mat. prasowe

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez plenerowych w stolicy „Witaj lato na Bielanach”. Dwudniową imprezę, 14 czerwca wystartują koncerty Moniki Borzym i Jazz Band Młynarski-Masecki. Dzień później na scenie przy stacji metra Słodowiec zagrają Marysia Sadowska, Natalia Nykiel i Voo Voo.

Witaj Lato na Bielanach 2019 w Warszawie. Kiedy i kto wystąpi? [PROGRAM]

Od lat połączenie dobrej muzyki, zabawy, sportu i relaksu stało się wizytówką jednej z największych imprez plenerowych w Dzielnicy. Najlepszą rekomendacją są tysiące ludzi biorących udział w każdej edycji imprezy.

Uczta dla łasuchów i melomanów

W tym roku zabawa zaczyna się 14 czerwca. O godzinie 20:00 koncert Moniki Borzym, a następnie jednego z ciekawszych projektów ostatnich lat Jazz Band Młynarski-Masecki. Pierwszy dzień wydarzenia zwieńczy Silent Disco, czyli dyskoteka w słuchawkach.

Dopełnieniem tego dnia będzie strefa foodtrucków. Wszystkim fanom street foodu zapewni fuzję smaków pod bielańskim niebem. A jeśli ktoś się zmęczy, nie zabraknie wygodnych leżaków, na których będzie można odpocząć i porozmawiać z przyjaciółmi.

Strefy atrakcji i potańcówka „na dechach”

W sobotę, 15 czerwca zabawę zaczynamy o godzinie 14:00 od Pikniku Rodzinnego. Huczny początek zapewni występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mykanowa oraz pokaz musztry paradnej.

Ponadto teren przy stacji metra Słodowiec będzie podzielony na strefy: „EKO”, sportu, edukacji, społeczną i zdrowia. Dla każdego przygotowano gry, animacje oraz konkursy z nagrodami.

Od godziny 17:00 zapraszamy na bielańskie „dechy”, gdzie nie zabraknie tradycyjnej potańcówki przy muzyce na żywo. Wszystkich spragnionych kulinarnych wrażeń zapraszamy do strefy foodtrucków i chillout.

O godzinie 19:30 startujemy z koncertami Marii Sadowskiej, Natalii Nykiel oraz Voo Voo.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK