Zamknij

Władysław z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu? [WIEK]

04.01.2021 09:42
Władysław z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik 3. edycji programu? [WIEK]
fot. TVP/ materiały prasowe Telewizji Polskiej

Władysław z "Sanatorium Miłości" to jeden z dwunastu uczestników trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. W tym artykule podajemy informacje nt. 72-latka, który pochodzi z Warszawy: co wiadomo o jego rodzinie i czym się interesuje.

Kim jest  Władysław z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, zawód, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika trzeciej edycji programu TVP można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy wszystkie informacje o Władysławie z "Sanatorium Miłości".

Władysław z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestnik programu i ile ma lat?

Władysław z "Sanatorium Miłości 3" ma 72 lata. Pochodzi z Warszawy. - Zapalony żeglarz, inteligentny i spokojny rozmówca o niskim męskim głosie i dużej kulturze osobistej. Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej -  tak opisują go organizatorzy programu. 

Kim jest Władysław z Sanatorium Miłości 3? [RODZINA]

Uczestnik programu TVP "Sanatorium Miłości 3"  był w dwóch związkach, z których ma dwie córki. - Z pierwszego związku małżeńskiego ma córkę Monikę. Z drugiego, bardzo szczęśliwego związku, także narodziła mu się córka. Mężczyzna ma swój własnoręcznie zbudowany jacht i świetne relacje z obiema córkami. Choć wygląda na stonowanego twardziela, jest w stanie naprawdę się wzruszyć. Szuka kobiety, która będzie także partnerką w rozmowie na wiele tematów - zdradzają organizatorzy.

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. 

Premiera 3. edycji programu "Sanatorium Miłości" odbędzie się 3 stycznia 2021 roku. Emisja zaplanowana została na godzinę 21:15 na antenie TVP1.

ZOBACZ WIĘCEJ: Po kliknięciu w imię i nazwisko wybranego bohatera, otrzymamy o nim więcej informacji, m.in. wiek, zainteresowania czy szczegóły dotyczące byłych związków.

RadioZET.pl/TVP/materiały prasowe/PAB