Zamknij

Włoska rodzina - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?

Jolanta Waligóra
06.07.2020 14:15
Włoska rodzina - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?
fot. SHUTTERSTOCK

Ile odcinków ma serial "Włoska rodzina" i kiedy oglądać w TVP? Premiera produkcji odbędzie się w poniedziałek 4 maja, a w ramówce TVP serial zastąpi polską produkcję "Korona królów". Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków liczy serial "Włoska rodzina", można znaleźć poniżej.

Serial "Włoska rodzina" - ile odcinków ma serial? Kiedy oglądać nowe odcinki w TVP? O której godzinie emisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Włoska rodzina" i kiedy oglądać w TVP.

Włoska rodzina - ile odcinków ma serial TVP? 

Informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Włoska rodzina", niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez te osoby, które chcą oglądać nową produkcję w TVP. Jak czytamy na portalu Filmweb, serial "Włoska rodzina", znany także pod nazwą "Rodzina Manzoni", liczy łącznie trzy sezony, a każdy epizod trwa około 100 minut.

Pierwsza seria składa się z sześciu odcinków, a druga oraz trzecia z ośmiu. Łącznie serial "Włoska rodzina" liczy 22 odcinki, które trwają po około 100 minut. W Polsce epizody będą miały długość około 55 minut, a zatem - jak podaje portal Telemagazyn - zobaczymy 44 odcinki w TVP.

Cena wolności - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w TVP?

Serial Włoska rodzina - kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

Wiele osób, które chciałyby obejrzeć produkcję w telewizji, szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy oglądać serial "Włoska rodzina" w TVP. Odcinki produkcji będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 - w ramówce TVP serial zastąpi polską produkcję "Korona królów". Pierwszy odcinek serialu "Włoska rodzina" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 4 maja 2020 roku.

Serial opowiada historię rodziny Rengoni, właścicieli wielkiej firmy w północnych Włoszech. Serial stawia trudne pytania, takie jak: czym jest rodzina i jakimi rządzi się prawami? Historia rozpoczyna się w momencie, gdy klan Rengoni przygotowuje się do świętowania 65. urodzin Ernesto - męża Eleonory i ojca piątki dzieci. Brakuje na nich tylko Edoardo - ich pierworodnego syna - obecnego właściciela firmy. Uroczystość nagle przerywa telefon - rozbił się samolot z Edoardem na pokładzie. Jednak jego ciała nie odnaleziono... - czytamy w opisie serialu na portalu Filmweb.

Włoska rodzina - ostatni odcinek: kiedy oglądać? [STRESZCZENIE 44. ODCINKA SERIALU]

W obsadzie "Włoskiej rodziny"występują m.in. Stefania Sandrelli, Gianni Cavina, Stefania Rocca, Sonia Bergamasco, Alessandro Gassmann, Giorgio Marchesi, Sarah Felberbaum oraz Primo Reggiani.

RadioZET.pl/JW