Zamknij

Wodecki Twist 2020 - kto wystąpi i kiedy koncert w Krakowie? [CENA BILETÓW, ARTYŚCI]

Jolanta Waligóra
14.02.2020 15:32
Wodecki Twist 2020 - kto wystąpi i kiedy koncert w Krakowie? [CENA BILETÓW, ARTYŚCI]
fot. Lukasz Gdak/Polska Press/East News

Wodecki Twist 2020 - Koncert Galowy: Urodziny Zbigniewa Wodeckiego zaplanowane zostały na pierwszą połowę czerwca. Podczas długo wyczekiwanego muzycznego wydarzenia w Krakowie wystąpią takie gwiazdy jak m.in. Kayah, Daria Zawiałow czy Mrozu. Szczegółowe informacje na temat biletów na Wodecki Twist 2020, artystów i dacie koncertu, można znaleźć poniżej.

Wodecki Twist w Krakowie 2020 - BILETY: ile kosztują wejściówki? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie i gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o biletach na Wodecki Twist 2020, artystach, dacie oraz miejscu koncertu.

Bilety na Wodecki Twist 2020 - ile kosztują i gdzie kupić? [CENA BILETÓW]

Bilety na Wodecki Twist 2020 trafiły do sprzedaży. Wejściówki na długo wyczekiwane muzyczne wydarzenie można nabyć drogą online za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl. Ceny biletów na Wodecki Twist 2020 oscylują w granicach od 59 zł do nawet 199 zł. Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę:

  • Strefa F od 59,00 zł,
  • Strefa E od 79,00 zł,
  • Strefa D od 99,99 zł,
  • Strefa C od 129,00 zł ,
  • Strefa B, od 159,00 zł,
  • Strefa A od 199,00 zł.

Wodecki Twist 2020 - kto wystąpi i kiedy koncert w Warszawie? [ARTYŚCI]

Informacje na temat tego, kto wystąpi na Wodecki Twist 2020, szczególnie interesują wiele osób. Choć wszyscy artyści, którzy wystąpią podczas wydarzenia muzycznego, nie są jeszcze znani, to cyklicznie pojawiają się kolejne szczegóły. Wiadomo, że na koncercie galowym wystąpią: Kayah, Daria Zawiałow, Sebastian Karpiel-Bułecka, Ania Rusowicz, Renata Przemyk, Mrozu, Grażyna Brodzińska, Andrzej Lampert oraz Kasia Moś. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji o artystach Wodecki Twist 2020, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Wodecki Twist w 2020 roku odbędzie się w niedzielę, 7 czerwca. Koncert będzie mieć miejsce w Krakowie, a dokładniej na Tauron Arenie. 

W programie gali znajdą się najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Nie zabraknie również muzycznych niespodzianek. Wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie aranżacjach. Ponadto widowisko będzie oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi.

Festiwal to nie tylko hołd dla wspaniałego artysty, ale też próba zatrzymania uśmiechu i pogody ducha bardzo kochanego człowieka. Zatrzymania czasu w najznakomitszym momencie - radości grania i słuchania muzyki. Jak w zeszłych latach, tak i w tym jubileuszowym roku ważna jest różnorodność muzyczna i pokoleniowa. Przygotowujemy, jak co roku, szereg koncertów na najpiękniejszych krakowskich scenach. Usłyszymy niebanalne głosy należące do najpopularniejszych wykonawców na polskiej scenie muzycznej. To artyści odnoszący sukcesy, wyróżniający się charyzmą i energią - jak czytamy na portalu eBilet.pl, mówi dyrektor programowy wydarzenia, Katarzyna Wodecka-Stubbs.

RadioZET.pl/JW