Zamknij

Wodecki Twist Festiwal 2019 - kiedy i gdzie oglądać koncert w telewizji na żywo?

Karolina Piotrowska
29.05.2019 14:00
Wodecki Twist Festiwal 2019 - kiedy i gdzie oglądać koncert w telewizji na żywo?
fot. Shutterstock

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć koncerty organizowane w ramach Wodecki Twist Festiwal 2019, a nie mogą osobiście wziąć udziału w wydarzeniu, przygotowana została transmisja w telewizji. Sprawdzamy szczegóły oraz kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać "Wodecki Twist Festiwal: Chwytaj Dzień" na żywo w telewizji.

Transmisja - Wodecki Twist Festiwal 2019: kiedy i gdzie oglądać koncert w telewizji na żywo? Czy będzie powtórka? Sprawdzamy szczegóły dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście w Krakowie, a chcą zobaczyć ten wyjątkowy koncert w ramach drugiej edycji festiwalu dedykowanego pamięci i twórczości Zbigniewa Wodeckiego.

Wodecki Twist Festiwal 2019 - kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi?

Wodecki Twist Festiwal 2019 - kiedy oglądać w TV i kto wystąpi?

Jednym z najważniejszych wydarzeń podczas drugiej edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal 2019 będzie koncert WODECKI TWIST: CHWYTAJ DZIEŃ. Odbędzie się on już w sobotę, 8 czerwca w Centrum Kongresowym w Krakowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00. Transmisja telewizyjna również została zaplanowana na tę godzinę. Na scenie pojawią się między innymi Dawid Podsiadło, Brodka, Matt Dusk, Igor Herbut, Mela Koteluk, Jnr Robinson, Aga Zaryan, Gaba Kulka, Urszula Dudziak, Sławek Uniatowski, Andrzej Lampert, Anna Maria Jopek, Alicja Majewska i Krzysztof Herdzin.

Transmisja z koncertu Wodecki Twist Festiwal 2019: gdzie oglądać na żywo w telewizji i o której?

Koncert "Wodecki Twist Festiwal: Chwytaj Dzień" 2019 będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Transmisja na kanałach TVN oraz iTVN rozpocznie się około godziny 20.00. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę, 9 czerwca 2019 roku o godzinie 16.30, również na kanale TVN.

W trakcie 2. edycji Wodecki Twist Festiwal po raz pierwszy zostanie wręczona Nagroda W. To wyjątkowe w swoim rodzaju wyróżnienie przyznawane artystom-przyjaciołom festiwalu, docenionym za wybitność, wszechstronność i wrażliwość – cechy, za które tak mocno pokochaliśmy muzykę Zbigniewa Wodeckiego. Nagroda zostanie wręczona podczas koncertu "Chwytaj dzień" 8 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

RadioZET.pl/TVN/KP