Zamknij

Wodecki Twist Festiwal: trasa koncertowa 2018 - bilety, daty, miejsca

Redakcja
18.06.2018 13:51
Wodecki Twist Festiwal: trasa koncertowa 2018 - bilety, daty, miejsca
fot. LUKASZ GDAK/Polska Press/EASTNEWS

Po spektakularnym sukcesie koncertu rozpoczynającego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal 2018, organizatorzy zdecydowali się, by ten wyjątkowy projekt odbył się także w innych miastach w Polsce. Koncerty poświęcone pamięci zmarłego muzyka będą mieć miejsce m.in. w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Kiedy i gdzie dokładnie? Przedstawiamy daty, lokalizacje i sprawdzamy ceny biletów na Wodecki Twist Festiwal 2018.

Wodecki Twist Festiwal: trasa koncertowa 2018 - bilety, daty, miejsca. Kiedy i gdzie? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Półmaraton Praski 2018 - trasa, zapisy, data, miejsce [PROGRAM] «

Wodecki Twist Festiwal: trasa koncertowa 2018 - kto wystąpi, kiedy i gdzie?

Koncert inaugurujący pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal 2018 odbył się 8 czerwca w Centrum Kongresowym w Krakowie. Wieczorny koncert w TVN obejrzało średnio 2,28 mln widzów! Po tak spektakularnym sukcesie, organizatorzy projektu poświęconego pamięci zmarłego muzyka, postanowili ogłosić trasę koncertową Wodecki Twist Festiwal. Poniżej zamieszczamy dokładne miejsca, w których odbędą się następne kocerty wraz z datami.

2.11.2018 - Warszawa (Teatr Muzyczny Roma),
3.11.2018 - Wrocław (Narodowe Forum Muzyki),
12.11.2018 - Kraków (Centrum Kongresowe ICE Kraków),
14.11.2018 - Poznań (Sala Ziemi Poznań Congress Center),
29.11.2018 - Szczecin (Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza),
13.01.2019 - Katowice (plac Wojciecha Kilara 1).

Kto zagra na Wodecki Twist Festiwal: Tribute to Zbigniew Wodecki 2018 w powyższych miastach? Na pewno usłyszmy takie gwiazdy jak Zdzisława Sośnicka, Kayah, Kuba Badach, Alicja Majewska, Sławek Uniatowski, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka. Niestety nie wszyscy artyści Wodecki Twist Festiwal 2018 zostali już podani. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule.

wodecki

Bilety na Wodecki Twist Festiwal 2018 - cena. Kiedy, gdzie i za ile kupić wejściówki?

Wszyscy miłośnicy podobnych wydarzeń muszą uzbroić się w cierpliwość. Bilety na Wodecki Twist Festiwal 2018 nie trafiły jeszcze do sprzedaży. Nie wiadomo jeszcze, od kiedy będzie można je nabyć. Po pojawieniu się szczegółowych informacji na ten temat opublikujemy je w tym artykule.

"Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach." - zachęcają organizatorzy na Facebooku.

RadioZET.pl/JW