Zamknij

Wojenne dziewczyny, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu TVP? [DATA PREMIERY]

07.07.2020 10:43
Wojenne dziewczyny, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu TVP? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy 4. sezon "Wojennych dziewczyn"? Informacji na temat nowych odcinków polskiej produkcji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim fani serialu, którzy już nie mogą doczekać się nowych historii bohaterów. Szczegóły dotyczące tego, kiedy premiera 4. sezonu "Wojennych dziewczyn", można znaleźć poniżej. 

"Wojenne dziewczyny", 4. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy będzie czwarty sezon polskiej produkcji? Gdzie oglądać i o której godzinie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera 4. sezonu serialu "Wojenne dziewczyny".

Wojenne dziewczyny, sezon 4 - czy powstaną nowe odcinki serialu?

Informacje na temat tego, kiedy 4. sezon "Wojennych dziewczyn", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu polska produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem i niemałą popularnością wśród widzów, którzy już nie mogą doczekać się kontynuacji serialu oraz dalszych historii bohaterów. 

Michał Czarnecki, czyli serialowy Witek, w drugiej połowie czerwca 2020 w swoich mediach społecznościowych poinformował o rozpoczęciu prac nad 4. sezonem serialu "Wojenne dziewczyny". 

Witek Szczęsny. Retro w stylu... retro. Zaraz zaczynamy zdjęcia do IVgo sezonu - czytamy we wpisie aktora na Instagramie.

Wojenne dziewczyny, 4. sezon - kiedy premiera czwartej serii? [DATA]

Początkowo premiera 4. sezonu "Wojennych dziewczyn" zaplanowana była na jesień 2020 roku. W związku z pandemią koronawirusa prawdopodobnie data ta zostanie jednak przesunięta, a nowe odcinki popularnego serialu będzie można oglądać dopiero w drugiej połowie 2021 roku. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat daty premiery 4. sezonu serialu "Wojenne dziewczyny", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że w finale 3. sezonu bohaterami wstrząsnęła tragiczna śmierć Leona, który poległ w trakcie akcji w niemieckim ośrodku testów rakietowych. To wydarzenie może rzucić cień na związek Witka i Ewki. Ze swoimi problemami będą borykać się także Irka i Marysia.

Zagłosuj

Czekasz na 4. sezon "Wojennych dziewczyn"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl